Türk Telekom AKN'siz İnternet Paketlerinde İndirim

261538

Megapat
Makaleler
98
Türk Telekom Adil Kullanım Kotası kaldırıldıktan sonra açıkladığı internet paketlerinin fiyatını revize etti. Türk Telekom vatandaşın tepkisinden sonra paketlerinde bir miktar indirime gitti.

c39d0e2a75fdbb2f67228e952685b62db589c1f9.jpeg

Kaynak

Fikrimce hala çok ama çok pahalı, umarım dahada aşağıya çekilir ilerleyen zamanlarda. Dünkü Süperonline fiyatlarından sonra o tarafta da bir tepki olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım 50 mbps paketini kullanıyorum 100 GB normal kotalı ancak KOTA yok şu anda sadece paket ismi o şekilde 89.99 TL 2 yıllık da yeni tahaaüt verdim. Bu işte bi gariplik var bence yeni müşteri olanlara heralde bu fiyatlar mevcut müşterine farklı politika yapıyorlar sanırım.

69.90 TL olan paketin 24 Mbps'ten başlaması gerekirken 6 Mbps'ten başlaması... Fiyatları tepkiye göre güncelliyorlar. Taahhütlü müşterilerin paketlerinde AKK kalkmayıp kota gelecekti, yoğun tepkiler sonucunda AKK'yi komple kaldırmak zorunda kaldılar. Ara ara nabız yokluyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı