Türk Telekom Altyapı En Hızlı Şekilde Nasıl Gelmesi Sağlanır?

lekwiny

Centipat
Daha fazla  
Yeni eve taşındık 6 7 aydır altyapı yok. Binadakiler de başvuru yaptı. 2 faturamiz var diye işlem de yapmıyorlar. Ödedikten sonra en hızlı şekilde gelmesinin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende yeni eve taşındım 2-3 ay önce TT ekipleri tarafından binaya kadar OFK döşendi 21 daire başvuru bile yaptık fakat hala bekliyoruz tahmini 1-2 sene sürer.

Yeni yapılan bir siteye taşınmıştım fiber alt yapı var diye. Bir baktım ki bekliyoruz :D Bayağı aradım taradım sağı solu darladım. Sonra ilçedeki Turk Telekom'a gidip müdüre kadar çıktım, olmadı gittim Acıbadem'deki merkeze orada da müdürleri darladım derken 1 ay geçti kepçe geldi vs. kabloları döşediler öyle hızlandırmıştım. Mahalleye bakan teknik ekipteki elemanında cep telefonunu almıştım gelir gelmez aktifleştirtmiştim. :)

Yeni yapılan bir siteye taşınmıştım fiber alt yapı var diye. Bir baktım ki bekliyoruz :D Bayağı aradım taradım sağı solu darladım. Sonra ilçedeki Turk Telekom'a gidip müdüre kadar çıktım, olmadı gittim Acıbadem'deki merkeze orada da müdürleri darladım derken 1 ay geçti kepçe geldi vs. kabloları döşediler öyle hızlandırmıştım. Mahalleye bakan teknik ekipteki elemanında cep telefonunu almıştım gelir gelmez aktifleştirtmiştim. :)
Olmadı haftada 1 müdürlüğe gidip darlamak lazım onları 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı