Türk Telekom altyapı var ama gözükmüyor

M.ali

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 6 ay kadar önce bir nakil işlemi gerçekleştirdim. Binanızda altyapı olmadığı için nakil yapılamayacağı, altyapı başvurusu yapmamız gerektiği söylendi. Neyse biz de başvurduk altyapı dün binamıza bağlandı. İşte Türk Telekom kutusu vs. geldi. Ben de aradım bunları. Binanızda altyapı bulunmamaktadır diyor. Acaba daha aktif mi olmadı yoksa başka bir işlem mi yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer fiberoptik altyapı geldiyse aktive olması bayağı uzun sürer. Lakin DSL altyapı geldiyse gün içerisinde aktif olur. Türk Telekom kutusu vs. diyorsanız o iş uzun sürer. Atabiliyorsanız fotoğraf ekleyin, duruma bakalım.

Eğer fiberoptik altyapı geldiyse aktive olması bayağı uzun sürer. Lakin DSL altyapı geldiyse gün içerisinde aktif olur. Türk Telekom kutusu vs. diyorsanız o iş uzun sürer. Atabiliyorsanız fotoğraf ekleyin, duruma bakalım.
Ya işte telefon kutusunu taktıklar bir de karşı apartmandan kablo çektikler. Altyapı bu olmuyor mu zaten? ADSL altyapısı bu arada. Benim söylemek istediğim ADSL altyapısı geldi gelmesine ama Türk Telekom altyapı bulunmamaktadır diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya işte telefon kutusunu taktıklar bir de karşı apartmandan kablo çektikler. Altyapı bu olmuyor mu zaten? ADSL altyapısı bu arada. Benim söylemek istediğim ADSL altyapısı geldi gelmesine ama Türk Telekom altyapı bulunmamaktadır diyor.
İl/ilçe müdürlüğünü arayıp bilgi alın o zaman. Aktivasyon kısa sürmeli. Kutuyu kontrol ettiniz mi, bağlanmış mı emin misiniz?

İl/ilçe müdürlüğünü arayıp bilgi alın o zaman. Aktivasyon kısa sürmeli. Kutuyu
5E49222C-16E7-4199-A696-F6BF907840A9.jpeg
kontrol ettiniz mi, bağlanmış mı emin misiniz?
Şu kablo dışarıdaki direkten geliyor. Ama telefon kutusundan çıkan hiç bir kablo dairelere bağlı deil. Şuanda altyapı var gözükmesi gerekmiyormu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı