Türk Telekom altyapısı kullanan TurkNet'e geçilir mi?

Daha fazla  
Oturduğum binada Superonline kutusu var ama ben 3 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Şimdi direkt Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş için başvuru yaptım 100 Mbps için. TurkNet Türk Telekom altyapısı kullanıyor dediler. Sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Memleketteki evimizde maalesef böyle bir belaya bulaştık. Turknet kapalı kutu bir firma. Sorun yaşamazsan ne mutlu sana. Ama sorun yaşıyorsan sanayiden çıkamayan araba misali sorunların ardı arkası gelmiyor. 2 ay boyunca 1 hafta interneti kullanamamışızdır. Müşteri temsilcilerine bağlanmak dert, bağlansan hizmet alman ayrı dert. En sonunda iptal ettirdik.

Sana internet bağlatılana kadar kralsın ama internet bağlandıktan sonra firmanın umrunda bile olmuyorsun.

Altyapın sağlamsa problem olmaz ama problem yaşarsanda burnundan getirirler öyle diyeyim geçmişteki şikayetler forumlara açılan konular bunu gösteriyor.

Bir de şöyle bir durumda var Türk Telekom altyapısını kullanıp farklı ISS firmalarını tercih eden kullanıcıların yaşadığı sorunlarda sorunu çözmek için Türk Telekom aceleci davranmıyor. Önce kendi müşterim sonra diğerleri mottosunda takılıyorlar.

Geri
Yukarı