Türk Telekom altyapısı üzerinden 100 Mbps üstü paketler yayınlandı

TBTNET de fiyatları açıklamış.

1632742823028.png

Tbtnet yetkilisinin söylediğine göre port ücretleri yüksekmiş. Ama ne derece yüksek açıklamıyor. 32,2 TL 100 Mbit port ücreti yani hepsini katlı olarak çarpsak

200 Mbit 32, 2x2: 64,4
500 Mbit 32, 2x5: 161.
1000 Mbit 32, 2x10: 322 TL

Port ücreti yapsın diyelim. (bundan yüksekte istemez herhalde) 1000 Mbit için 650-700 TL istemekte nedir yani.
Yok TL'sinde ücretinde değilim de Avustralya en düşük internet hızına sahip ülke diye biliyordum ben malum coğrafi konumundan dolayı. Şimdi 750 mbps deyince şaşırdım birden.
54-1Australia85.57

dünya sıralamasındaki yeri.

Son düzenleme:
GIBIRNet fiyatı 175 TL'ye düşürmüş. Bence yine fazla çünkü Superonline 200'ü TV ile birlikte 170'e veriyor bence düşmesi lazım bir de yan sağlayıcı sonuçta.
Ama şöyle bir şey var. Superonline bu hizmeti kendi alt yapısından veriyor. GIBIRNet ve diğer sağlayıcılar ise Türk Telekom altyapısı üzerinden veriyor. Türk Telekom'un zaten fahiş fiyat politikasını biliyoruz. Bence gayet normal. Bekliyordum zaten.

Arkadaşlar son durum nedir, bilen var mi? NetSpeed, GIBIRNet, tbtnet gibi firmalar bu paketleri sitelerine eklemis ama ne zaman aktif olur diye sordugumda hepsi bilmediklerini soyluyor. O zaman bunu sitelerine eklemelerinin amaci nedir?

Arkadaşlar son durum nedir, bilen var mi? NetSpeed, GIBIRNet, tbtnet gibi firmalar bu paketleri sitelerine eklemis ama ne zaman aktif olur diye sordugumda hepsi bilmediklerini soyluyor. O zaman bunu sitelerine eklemelerinin amaci nedir?
Reklam.

Geri
Yukarı