Türk Telekom Ani Ping Değişimi

Merhabalar, yaklaşık bir aydır yaşadığım bir sorun, yapmadığım hiçbir şey kalmadı, internetteki tüm tavsiyeleri denedim, TTNET'i arıyorum sorun yok diyorlar hızınız mükemmel seviyede bla bla. Bugün bir ekip geldi portu değiştirdiler bir an düzelmiş gibiydi ama yine aynı seviyeye geldi şu anda. Başka modem takıyorum hala aynı, TTNET'i arıyorum her şeyi yaptım düzelmiyor diyorum, bizlik bir problem yok diyorlar, üstteki komşunun Wi-Fi'ye bağlanıyorum ondan da Google pingliyorum onda da aşırı düzensizlik var. 50-50-50 giderken 200-150 falan olup tekrar 50-50 falan oluyor. Benimki de aynı benim modem de WiFi'li ama ben kablo ile kullanıyorum kablosuzu devre dışı bırakıyorum fark yok, yardımcı olabilecek biri var mı?

Eki Görüntüle 410969
türk telekom fiber var bendede aynı sorunu bende yaşıyorum bunların yapıcağı altyapı anca bu kadar olurdu zaten. Fiber altyapı bile sıçıp bıraktılar.Nerdeyse oynadığım her oyunda takılmalar mevcut müşteri temsicini aradığımda normal gözüküyor yapcak bir şeyimiz yok deyip oyunun sunucuların bok atıyolar. Tüm oyunlarda bu promlemi yaşıyorum diyinde bu seferde tüm oyunlara bok atıyolar. Yani türkiyede yaşamak bizim en büyük şanssızlığımız.

Geri
Yukarı