Türk Telekom Ankastre'den Eve Kablo Çeker mi?

Kabloda sıkıntı var hocam büyük ihtimalle oksitlenme yapmış.
Ekip kendileri kablo getiriyor olabilir. Yoksa yeni bir CAT6 kablo alırsınız. 30 metresini 50 küsür TL'ye bulursunuz. Ama bunu Türk Telekom'un yapması lazım bence.Bir arkadaş başka İSS'de fiber internet bağlatacakmış. Bina içi tesisatı fiber deteklemiyormuş. Gelen ekip aşağıdaki kutudan duvarları dele dele yaşadığı kata kabloyu çıkartmış. Kapının da üstünden delip içeriye vermişler kabloyu. Oradan da kurulum yapmışlar.

Ekip kendileri kablo getiriyor olabilir. Yoksa yeni bir CAT6 kablo alırsınız. 30 metresini 50 küsür TL'ye bulursunuz. Ama bunu Türk Telekom'un yapması lazım bence.Bir arkadaş başka İSS'de fiber internet bağlatacakmış. Bina içi tesisatı fiber deteklemiyormuş. Gelen ekip aşağıdaki kutudan duvarları dele dele yaşadığı kata kabloyu çıkartmış. Kapının da üstünden delip içeriye vermişler kabloyu. Oradan da kurulum yapmışlar.
Arkadaşlar bende öyle zannediyordum ama işin boyutu bu şekilde değil. Ücreti var.İlk müşteri olduğu için belki ücret ödemeyebilir.Ama sonrasında tesisatla ilgili sorunlar kullanıcının problemi. Müşteri hizmetlerini aramasını öneriyorum,detaylı bilgiyi veriyorlar ücret konusunda.

Merhaba, bu arkadaş hangi ISS'den hizmet almış aynı sorun bende de var ama aynı çözüme ulaşamadım maalesef. NAsıl bir yol izlemem gerekli bilginiz var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı