Türk Telekom anormal ping değerleri

Bana geri döndüler sabahın köründe biz öyle bir şey yapamayız bilgisayarcıya yaptırın dediler şaka gibi.
Bilgisayarcı hattınıza karışamaz ki. Sizin yetkili biriyle görüşmeniz lazım. Teknik ekip pek yetkisiz. İl bölge müdürlüğüne gidin hocam.

Bilgisayarcı hattınıza karışamaz ki. Sizin yetkili biriyle görüşmeniz lazım. Teknik ekip pek yetkisiz. İl bölge müdürlüğüne gidin hocam.

Bunun peşini bırakmayacağım 4440375 numarayı arayıp profil değişikliğinde bulunacağım i prfofileden F profile geçiş diyeceğim umarım anlarlar.

Sizin dediğiniz kavramı duymasaydım hiç olmayacaktı çok teşekkürler tekrardan.

Bunun peşini bırakmayacağım 4440375 numarayı arayıp profil değişikliğinde bulunacağım i prfofileden F profile geçiş diyeceğim umarım anlarlar.

Sizin dediğiniz kavramı duymasaydım hiç olmayacaktı çok teşekkürler tekrardan.
Rica ederim hocam. Bir de hattınız aşırı sağlıklı değil. Tavsiyem altyapınızı iyileştirmeye çalışın. Eğer imkansız ise kabloyla bağlanabilirsiniz bir nebze iyi gelebilir. Zaten siz bu dediklerimi yaptıktan sonra tamı tamına 5ms alacaksınız Speedtest'de ve 20ms'lik bir düşüş yaşayacaksınız.

Hocam YouTube'daki ping düşürme videolarının neredeyse hepsi gereksiz ve herkesin yapabileceği şeyler. Ve burada ping sorunu olduğunu söylemesine rağmen sen dert etme diyorsun. Oyunda 100 ping altına düşmez.

O zaman ben yanlış okudum galiba oyun içinde 20-25 "Ping" aldığını söylediğini anladım.

Hocam YouTube'daki ping düşürme videolarının neredeyse hepsi gereksiz ve herkesin yapabileceği şeyler. Ve burada ping sorunu olduğunu söylemesine rağmen sen dert etme diyorsun. Oyunda 100 ping altına düşmez.
Hocam merhaba. Evet YouTube'daki ping düşürme videoları epey işe yaramaz şeyler. Biz burada gerçekçi konuşuyoruz. Bu arada kimse 100 pinge tahammül etmemizi söylemesin. Epey de önemli bir durum. Dert edilecek bir durum. Katılıyorum size hocam.
Ama şimdi şu da bir gerçek ki bazısının altyapısı iyi değildir vesayre 100 ping onun için mutluluktur. Kusura bakmayın. Şimdi üzüldüm.

Eki Görüntüle 840934

Eki Görüntüle 840935

Arkadaşlar normalde İzmir de 5ms almam gerekirken 25-27ms arası alıyorum xDSL verilerinde gecikme kısmında 20ms yazıyor ve Türk Telekom bunu bir türlü düzeltmiyor normalde 65-55ms arası alacaksam oyunda 95-100 -ms arası oluyor bunu nasıl Türk telekoma anlatabilirim? Çünkü anlamıyorlar, 1 kez düzelmişti fakat hızım 8Mbps'e düşmüştü, geri aradım düzelttiler ama ping yine aynı oldu. Ne olur yardım edin. İyi geceler.
Hocam Türk Telekom özel müşteri yönetimine mail atın. O maili direkt sizin bulunduğunuz bölge müdürlüğüne iletiyorlar. Benim altyapım 2 ayda aktif olmamıştı buraya yazdıktan sonra gün içinde aktif oldu. Maile adres, telefon numarası gibi önemli bilgileri eklemeyi unutmayın.

Hocam Türk Telekom özel müşteri yönetimine mail atın. O maili direkt sizin bulunduğunuz bölge müdürlüğüne iletiyorlar. Benim altyapım 2 ayda aktif olmamıştı buraya yazdıktan sonra gün içinde aktif oldu. Maile adres, telefon numarası gibi önemli bilgileri eklemeyi unutmayın.
Lütfen buraya o mail adresini atar mısınız değerli hocam? Benim de bir işim düşerse yazarım.

Geri
Yukarı