Türk Telekom arama yapmıyor ve arama almıyor

Xoenna

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
BT Takım Lideri - Gömülü Sistem Mühendisi - Yazılım Mühendisi
Merhaba,
Yaklaşık 1 ay önce Vodafone'u bırakıp (internetin yavaş olması) Türk Telekom'a geçiş yaptım. Geçiş yaptığımdan bu yana bir türlü düzgün kullanamadım. Telefonum VoLTE destekliyor ama VoLTE açamıyorum, aramalar gelmiyor. 3G üzerinden görüşme yapmak zorunda kalıyorum vs.
dün ve bugün arayan kimse ulaşamıyor. Telefona format bile attım, yazılım değiştirdim ama nafile. Ne arama ne SMS hiçbiri gelmiyor.
Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım. Yaklaşık 15.20 kere araması için denedim. İki adet kod verdi arama yerine tuşlama yapmam için. Yaptım fakat hiçbir işe yaramadı. 3G servisini açıyorum olmuyor. 4.5 g kapat aç yapıyorum düzelmiyor. Hat resetledim sorun çözülmedi.

Sorunu nasıl çözebilirim? Daha önce yaşayan veya bu sorunu çözebilen oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekomda telefon çekiyor gösteriyor ama hiçbir arama yapmıyor ve almıyor bu çok yaygın bir sorun bende hatta konu açmıştım bir çözümü yok türkcelle geçtim rahatım

Türk telekomda telefon çekiyor gösteriyor ama hiçbir arama yapmıyor ve almıyor bu çok yaygın bir sorun bende hatta konu açmıştım bir çözümü yok türkcelle geçtim rahatım
Servis vs çare olamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı