Türk Telekom arıza kaydı oluşturma

Makaleler
2
Yer
Bulunamadı...
Arkadaşlar merhaba. Son birkaç gündür internetimdeki çok yüksek ping ve düşük hızlardan dolayı şikayetçiyim. Türk Telekom'a arıza kaydı oluşturacağım. Ancak hiç yapmadım ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nasıl arıza kaydı oluşturabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Webcam kullanan insan
Makaleler
2
Yer
Bulunamadı...

oylesine1i

Femtopat
Arkadaşlar merhaba. Son birkaç gündür internetimdeki çok yüksek ping ve düşük hızlardan dolayı şikayetçiyim. Türk Telekom'a arıza kaydı oluşturacağım. Ancak hiç yapmadım ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nasıl arıza kaydı oluşturabilirim?

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi - İşlemler sanırsam buradan. Ama şimdiden söyleyeyim pek umutlanma. Türk Telekom sağ olsun müşterileriyle hiç ilgilenmiyor. Seninki yine iyi bizde her zaman düşük hız.

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Düşük hız ve ping konularını genelde takmıyorlar, ama Modem Buluşmuyor gibi arızaları önemsiyorlar. Zaten VDSL ve ADSL internet altyapısı yeterli olmadığından herkese düşük hız vererek maksimum kişiye hizmet satmaya çalışıyorlar.

sonsuzhayat

Centipat
Benzer bir sorunu bende yaşıyorum, ama arıza kaydını oluşturmak için biraz uğraşmak lazım. Sorunun sizden kaynaklandığını, kendinizin çözmesi gerektiğini söyleyecekler.

oylesine1i

Femtopat

Büyükşehirde yaşıyorsan ve durumun varsa başka markaya geç bence. Eğer Türk Telekom'un en ucuzunu falan kullanıyorsan başka markalarda 20 30 TL daha pahalıya daha iyi internetler var.

Yukarı