Türk Telekom Bağlantı Sorunu

I am Negan

Kilopat
Yaklaşık 1 sene önce tek tük olan son 1 ay da ise dakikada 4, 5 kere giden internetim hakkında fikir danışmak istiyorum. (Buraya kadar yazarken bile 2 kere gitti) Bu sürekli kopmadan ötürü Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım. Arıza kaydı açtırdım. Ertesi gün gelen adam modeminiz bozuk olabilir çalışan modemle deneyin dedi. Kuzenimin modemini getirdim kendi modemimi de ona götürdüm mağdur olmasın diye. Gel gelelim mağdur olan yine ben oldum. Ondan aldığım modemde de internet gitmeye devam etti fakat benim ona götürdüğüm endi modemimde sorun olmadı. O yine rahat bir şekilde interneti kullandı. Bundan ötürü 2. kez Türk Telekomu aradım. Bu sefer gelen eleman telefon hattında sorun var sinyal kesik geliyor kabloyu değiştirin dedi. Dün kabloyu değiştirdik fakat yine internet gitmeye devam etti. 3. kez aradım Türk Telekomu yine teknik servisten geldiler bu sefer port vs. değiştirdiler. Hattı kontrol etti sorun yok dedi ama internet yine gidiyor. Deneme amaçlı 0 modem de alamam 240 lira çünkü. Onun yerine başka bir servis sağlayıcısına geçsem bu sorun devam eder mi? Yoksa para falan demeyip 240 lirayı modeme vereyim mi? Modemin çalıştığına eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET pişmanlıktır. O sorunları biz halen daha yaşıyoruz işlerini adam gibi yapmıyorlar taahhüt'ün bitmesini bekle bittiğinde bitir sözleşmeyi başka bir firmaya yönel TTNET pişmanlıktır.

Kablolu ve Kablosuz olarak denediniz mi bağlanmayı? Türk Telekom bazen saçma sapan bahaneler bulabiliyor.

Bağlantı gitmesinden kastınız sadece kablosuz için değil kablolu içinde geçerli degil mi? Yani denediniz ve ikiside yani komple internet gidiyor. Kabloyu değiştirdik dediğiniz de evin içindeki telefon kablosunu eksiz olacak şekilde
değiştirdiniz ve splitter da kullanmıyorsunuz. Peki apartmandan muhtemelen bina içinden dairenize gelen telefon kablosu ne alemde acaba?

Beyler problem şu DLS ve İNTERNET Işığı belli bir süre sonra gidiyor yani bu konu tamamen SANTRAL ile ilgilidir aynı sorunları bizde yaşadık ve hala daha yaşıyoruz. Santralden sinyal gelmediği için oluyor bu sorun sinyal yoksa DLS ışığı gider onun için internette gider. Tekrar söylüyorum TTNET PİŞMANLIKTIR...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı