Türk Telekom bıktıran ping sorunu

waxon

Decipat
Arkadaşlar, son 1 haftadır aşırı bir şekilde yüksek ping alıyorum. Normalde Valorant vs. oynarken pingim Max 100 olurken artık 700-800 gibi rakamlara çıkıyor ya da Technopat'a girmek istediğimde sayfa 2 Dk'da yükleniyor! Bu ping artışı neden kaynaklanıyor, Türkiye'nin olmayan sunucuları mı? Yoksa Türk Telekom'dan olan bir sıkıntı mı?

Hat değerlerinizi atar mısınız? Belki altyapıda bir sorun vardır.

Hattımda sorun olduğunu sanmıyorum, son 1 haftadır aşırı şekilde ping yükselişi ve dowloand düşüşü var zaten upload beklemiyorum Türk Telekom'dan ayrıca çok sıkıntım yok Türk Telekom konusunda sadece koronadan mı? Evlerde kalmamızdan dolayı tatiller vs. üst üste geldiği için ping durumumu yükseldi anlamadım.
Hat değerlerinizi atar mısınız? Belki altyapıda bir sorun vardır.
Zaten müşteri hizmetleri ve tüm operatörlerin sitelerinden baktım altyapım en fazla 17mbps destekliyor.

Hattımda sorun olduğunu sanmıyorum, son 1 haftadır aşırı şekilde ping yükselişi ve dowloand düşüşü var zaten upload beklemiyorum Türk Telekom'dan ayrıca çok sıkıntım yok Türk Telekom konusunda sadece koronadan mı? Evlerde kalmamızdan dolayı tatiller vs. üst üste geldiği için ping durumumu yükseldi anlamadım.

Zaten müşteri hizmetleri ve tüm operatörlerin sitelerinden baktım altyapım en fazla 17mbps destekliyor.
Gene bir sorun olabilir. 700-800 ping aşırı fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı