Türk Telekom binada yeterli lokal olmadığını söylüyor

BakiKaya10

Decapat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, Ben yaklaşık 9 aydır evime internet bağlatmak istiyorum ancak Türk Telekom çalışanları eve geldiğinde binada yeterli lokal olmadığını söyleyip gidiyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım, apartman olarak dilekçe verdik, kendim gidip görüştüm ancak hala bir sonuca varamadım. Nasıl çözebilirim bu durumu? Daha önce yaşamış olanlar veya bilgisi olanlar var ise yardımcı olabilir misiniz lütfen? Şimdiden teşekkürler.
20210405_175228.jpg
20210405_175232.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, ben yaklaşık 9 aydır evime internet bağlatmak istiyorum ancak Türk Telekom çalışanları eve geldiğinde binada yeterli lokal olmadığını söyleyip gidiyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım, apartman olarak dilekçe verdik, kendim gidip görüştüm ancak hala bir sonuca varamadım. Nasıl çözebilirim bu durumu? Daha önce yaşamış olanlar veya bilgisi olanlar var ise yardımcı olabilir misiniz lütfen? Şimdiden teşekkürler.
Eki Görüntüle 959872Eki Görüntüle 959873

Atılan görüntüde boş port yok gibi duruyor. Tabi göz ile görüp inceleyemediğiz için bir şey diyemeyiz. Dolu gibi duruyor.

Geri
Yukarı