Türk Telekom cayma bedeli ne kadar çıkar?

hakkı123321

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Türk Telekom 24 ay tahadüt imzalamış bir kullanıcısıyım.
Ve intarneti alalı 1 ay oldu ben 1. aydan çıkıp milenicoma geçeceğim acaba Türk Telekom 23 ay kalmada kaç TL ceza keser?

Ve intarneti alalı 1 ay oldu ben 1. aydan çıkıp milenicoma geçeceğim acaba Türk Telekom 23 ay kalmada kaç TL ceza keser?
Benim bildiğim; Kullandığın Ay x İndirim Miktarı
Bana cayma bedelini söyledikleri zaman hesaplamıştım böyle bir sonuca ulaşmıştım.
Bir diğer şey de 12 ay üzeri taahhüt olmuyor sanırım. İstediğin gibi cayabiliyorsun yasalar çerçevesinde diye duymuştum. Araştırmakta fayda var.

Buraya yazacağınaza müşteri hizmetlerine sorun.

İnan az bir fiyat çıkmaz uçuk miktar çıkacaktır değmez aşırı kötü olsa bile biraz devam edebilirsin altyapı vs sorgulayınca net çıkmıyorsa ya da gözle görülür teknik servisinde fark ettiği hata varsa firma hatalı bulunuyor ve ücret almadan sözleşmeyi bitiriyorlar port sorunu anlık gelip gitme sorunu vs olabilir bunları belirterek işlemi uygulayabilirsin aynısı 1 sene önce Superonline da benim başıma gelmişti ve 1 TL ödemeden 8 Ay kalan sözleşmeyi bitirmiştim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı