Türk Telekom cayma bedeli ne kadar?

ZennsMi

Hectopat
Dostlar Türk Telekom'u 7 yıldan fazladır kullanıyoruz ama 2020'de sözleşme yenilediğimizden beri internetimiz çok kötü oldu. Eskiden 3 MB yükleme hızı alırken şimdi 1 mbyi zor alıyor ve biz bu internete 90 TL ödüyoruz. TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum bizim üst komşuda TürkNet var internetleri bayağı iyi. Sizce cayma bedeli kaç gelir?

Dostlar Türk Telekom'u 7 yıldan fazladır kullanıyoruz ama 2020'de sözleşme yenilediğimizden beri internetimiz çok kötü oldu. Eskiden 3 MB yükleme hızı alırken şimdi 1 mbyi zor alıyor ve biz bu internete 90 TL ödüyoruz. TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum bizim üst komşuda TürkNet var internetleri bayağı iyi. Sizce cayma bedeli kaç gelir?
Bunu Türk Telekom müşteri hizmetlerine sorsan nasıl olur ?

700-800 Arası.

700 TL'den aşağı olmayacaktır emin ol.

İş yerime aldığım aboneliği iptal ettirmeye kalktım. Abonelik öncesi ve sonrası 300 TL bedeli geçmiyordu sözde ama damarıma bastıkları anda iptal ettirmeye kalkınca cayma bedeli oldu 700 TL fiyata yakın.

700, 800 TL cayma ödemeye hazırsan en az iptal edersin.
Ben devam ediyorum mecbur olarak.
Hırsıza 7 ayda ödeyeceğim parayı boşa bir günde vermem ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı