Türk Telekom cayma bedeli

• Konuyu başlatan KH4N
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

KH4N

Centipat
Başlangıç: 14/06/2019 Bitiş: 14/06/2021 tarihli Türk Telekom aboneliğimi sonlandırıp başka bir Servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ne kadar cayma bedeli ödemek zorundayım?

IMG_20200108_231121.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın gün içerisinde çağrı merkezini arayıp bilgi almaya çalışın. Çalışın diyorum çünkü oradaki çalısanlar düpedüz dolandırıcı, daha taahhütümüz olmasına rağmen annemi arayıp anlayamayacağı bir şekilde konuşup paket satmaya çalışıyorlar. Sadece elektronikten anlamayan annem değil, ben de görüştüğümde bir şey anlayamıyorum çünkü kafa karısıklığı yaratıp paket satmaya çalışıyorlar. Öyle bir konuşma tarzları var ki sorsanız kendilerini profesör sanarlar fakat ezberledikleri beş on kelimeyi söylemek dışında yaptıkları bir şey yok. Size tavsiyem kurtarın kendinizi Türk Telekom'dan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin. 2 yıllık taahütlerde cayma bedeli alınamaz. Firma elbette çıkaracak sizde hakem heyetine başvuracaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı