Türk Telekom çöktü mü?

xbayliss

Decapat
Yer
Mersin
Merhaba değerli forum üyelerim. Dün gece 12'den itibaren Türk Telekom ev internetinde kopmalar meydana yaşıyorum. Şu an Karadeniz bölgesinde ikamet ediyorum. Sizlerde de durum böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli forum üyelerim. Dün gece 12'den itibaren Türk Telekom ev internetinde kopmalar meydana yaşıyorum. Şu an Karadeniz bölgesinde ikamet ediyorum. Sizlerde de durum böyle mi?

Kopma var bizde ama çok değil ama internet öncekine göre bayağı düştü internete zor giriyorum.

Bende geçen Türknet'e saydırdım. Zaten alt yapı yok. 11 ile bağlanıyordum şuan 6.5'i zor görüyorum.

İstanbuldayım bende de yaşanıyor bir şey indirmek istiyom tam 10dk sı kaldı ve disconnected ve çok ping oluyor son zamanlarda.
-Ben: Senin ananı avradını ****** be Türk Telekom.

Ankara'da oturuyorum, Kablonet kullanıyorum dün akşamdan beri bende de sıkıntılar var.

Bende İzmirdeyim dün sabahtan beri var online dersleri felan bile kaçırdım bu sabah biraz daha iyi düne göre dün yayın filan izleyemedim

TurkNet kullanıyorum Wi-fi değerlerim 29'a 6'dan aşağıdakine düşmüş. Garip olan yanı uploadım downloadımdan daha yüksek.
20201030_123503.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı