Türk Telekom Çöktü mü?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Nedir bu sene çektiğimiz sıkıntılar? İnternet bir türlü düzelmiyor. Müşteri hizmetlerinin dediği tek şey evinize 16 Mbps hız geliyor. İyi de ben interneti kullanamıyorum ki. Modeme reset atıyorum hala aynı.

Kesinlikle sözleşmede bahsi geçen interneti kullanmıyoruz, upload hızı içler acısı, üstelik tüm bunlara rağmen istedikleri ücret çok fazla. Sözleşmem bittiğinde yenilemeyi düşünmüyorum. Birkaç kez kopmalar ve bağlantı sorunları ben de yaşadım ama hakkında sadece bakım var olarak geri dönüyorlar. Sanırım bu konuda yapıcak birşey yok ama daha iyi bir internet sağlayıcı bulursam, TTnet'e asla dönmem.

Kesinlikle sözleşmede bahsi geçen interneti kullanmıyoruz, upload hızı içler acısı, üstelik tüm bunlara rağmen istedikleri ücret çok fazla. Sözleşmem bittiğinde yenilemeyi düşünmüyorum. Birkaç kez kopmalar ve bağlantı sorunları ben de yaşadım ama hakkında sadece bakım var olarak geri dönüyorlar. Sanırım bu konuda yapıcak birşey yok ama daha iyi bir internet sağlayıcı bulursam, TTnet'e asla dönmem.
Emin olun TTnet den daha iyi operatörler var. Kazık fiyata kazık internet veriyorlar.

Emin olun TTnet den daha iyi operatörler var. Kazık fiyata kazık internet veriyorlar.
Hocam, yurt dışından geldikten sonra acele oldu benim işim biraz, fazla araştırma şansım olmadı ve sanırım yazlık bölgesinde sadece onlar var. Hani eli kolu bağlı durumu. Haksız kazanç elde etmeleri beni rahatsız ediyor, her ne kadar onarımda birilerini gönderseler bile, haddinden fazla pahalı. 512KB upload hızı ile twitterda video paylaşıyorum, 1 dakikalık 1080p video tam 45 dakika. Oyun kanalımı sırf bu yüzden kapatmaya karar verdim. Geceden bir video bıraksam sabaha yüklenmiyor bile. Durumu bildirdim ama ciddi boyutlarda ücret farkı talep ettiler. Çok dramatik gerçekten. Ne diyelim, teknoloji bizde böyle sanırım. Pahalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı