Türk Telekom CS:GO Yüksek Ping Sorunu

Boosted

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4 yıllık TTNET kullanıcısıyım ve artık 100 pingle oynamaya alıştım. 100 pinge hiç şikayetim yok ama şu 2 gündür CS:GO oynarken özellikle son rountlara doğru aniden ping artışı oluyor ve oyun öylece kalıyor adım bile atamıyorum. Çıkıp tekrar giriyorum ya hiç bağlanmıyor ya da bağlandıktan birkaç saniye sonra tekrar öyle oluyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm oyun serverinden kaynaklı olduğunu söyledi ama ben bundan kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Bilgisayarım R9 280 ve AMD FX8320 tabanlı, İnternet 16 MBPS (50GB AKK). Tüm sürücüler ve BIOS arayüzü güncel. Sizce sorun neden kaynaklanıyor? 100 pinge de razıyım ben, yeter ki oyundan düşmesin. Bu düşme yüzünden oyunda 2 saatlik ceza yedim. Düştükten sonra bazı maçlarda hiç giremedim.

Edit:

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 405
Saat kaç sıralarında oluyor bu olay? Benimde 3 gündür öğlen saatlerinde hem hız hem ping sorunları oluyor.

Cs go serverları bazen aşırı yüklenebiliyor sorun bu nedenle olabilir fakat bunlar fazla uzun sürmez sürüyorsa iss sorunludur ama yinede modeme reset atmayı deneyebilirsin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı