Türk Telekom dilekçe ile altyapı yenileme

Halit G.

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bizim ev müstakil 3 katlı ve sadece bizim katta internet kullanılıyor. Altyapı ise 15-20 yıllık (belki de daha fazla), ADSL bağlantı ile en fazla 13 Mbps download (şu an 1.1 Mbps), 0.6 upload alıyorum. İsteğim altyapıyı yenilesinler. Hız en fazla 35-50 olsun da VDSL, fiber fark etmiyor. Dilekçede böyle detaylı belirtmeme gerek var mı, Türk Telekom müdürlüğüne gidince orada doldurmam için yardımcı oluyorlar mı? Dilekçe versem bile ev müstakil olduğu için yaparlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
300 Haneli yazlık yer için zamanında dilekçe yazılmıştı 2 yıl kadar önce, kötülemek gibi olmasın inşallah gelip bir gün yenileyecekler. Çıkmamış candan ümit kesilmez.

Kardeşim yapmaları çok zor benim Polatlı'da ailemin oturduğu bina sıkıntılı. Sokakta 3 bina var üç binadan da dilekçe topladım ama yeniletemedim. Kendi planlarına göre alt yapı çalışması yapıyorlar. Ve dağıtım merkezlerimi deniyor artık nedir sokağın başına kadar fiber var ama sokağa çekmediler bir türlü.

Kardeşim yapmaları çok zor benim polatlı'da ailemin oturduğu bina sıkıntılı. Sokakta 3 bina var üç binadan da dilekçe topladım ama yeniletemedim. Kendi planlarına göre altyapı çalışması yapıyorlar. Ve dağıtım merkezlerimi deniyor artık nedir sokağın başına kadar fiber var ama sokağa çekmediler bir türlü.

Ankara / polatlı'dan bahsediyoruz değil mi?

300 Haneli yazlık yer için zamanında dilekçe yazılmıştı 2 yıl kadar önce, kötülemek gibi olmasın inşallah gelip bir gün yenileyecekler. Çıkmamış candan ümit kesilmez.
Türk Telekom altyapı yenilerse mahallenize kadar yeniler evinizin içindeki tesisatı sizin kendiniz yenilemeniz gerekiyor.
Kardeşim yapmaları çok zor benim Polatlı'da ailemin oturduğu bina sıkıntılı. Sokakta 3 bina var üç binadan da dilekçe topladım ama yeniletemedim. Kendi planlarına göre alt yapı çalışması yapıyorlar. Ve dağıtım merkezlerimi deniyor artık nedir sokağın başına kadar fiber var ama sokağa çekmediler bir türlü.
Kısacası bir hayalden ibaret. Artık tek umudum Starlink, yoksa daha çok bekleriz bu fiberi.

Yeni konular

Geri
Yukarı