Türk Telekom dışında İSS önerisi

Geçmişteki halime katılıyorum. TurkNet'e başvuru yapmanız büyük bir hata olmuş. Bir sorun yaşadığınızda canınızı çok sıkacaklar. Çünkü Teknik ve Müşteri hizmetleri yok. Netspeed müşteri destek ekibine çoğu zaman ulaşılıyor. Ek olarak aldığınız hıza göre ücret belirliyorlar. TürkNet firmasindan 8Mbit hız alsanız bile aynı fiyati ödemek zorunda kalıyorsunuz. Altyapımın sadece ADSL desteklediğini söylemişlerdi. Araştırmalarım sonucunda VDSL2 125Mbit altyapım olduğunu öğrendim.
Haklı olabilirsiniz. Sıkıntı olursa iptal ederim hiç sıkıntı değil benim için taahhüt yok zaten 1 ay öderim 1 ay bedava kullanırım baktım sıkıntı çıkartıyorlar Netspeed'e geçerim. Ben zaten ilk başta Netspeed'e geçmeyi düşünüyordum ama sonra Turknet'in 120TL ödeme şeyi bana çok daha mantıklı geldi ve ailemi kandırma/ikna etme için iyi bir yol gibi göründü. Zaten şikayet sayılarını karşılaştırınca bile Netspeed'in çok daha az şikayeti olduğu görülüyor. İnternetimde de 2 senede 3 kere falan sıkıntı olmuştur anca. Ama şu an başımda çok büyük bir sıkıntı var 1mbps internet alıyorum ama çok şükür ki Türk Telekom çalışanları saha dolabında yapmaya uğraşıyorlar(!). O yönde çok sıkıntım yok yani olsa bile değişebilirim ama asıl sıkıntı Tivibu meselesi. Acaba ne olacak çok merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı