Türk Telekom dolabı rahatsız ediyor

Kocaman sokakta gelip benim evimin önüne niye koyuyorlar? Daracık sokakta ayrıca nasıl kaldırım geniş olacak? Ayrıca bu ev burada 40 senedir var. Telekom düşünecek bunu ben değil. Millet internet kullanacak diye ben uykumdan mı olacağım?

Haklısınız Telekom'un düşünmesi gerekli böyle şeyleri.

Kocaman sokakta gelip benim evimin önüne niye koyuyorlar? Daracık sokakta ayrıca nasıl kaldırım geniş olacak? Ayrıca bu ev burada 40 senedir var. Telekom düşünecek bunu ben değil. Millet internet kullanacak diye ben uykumdan mı olacağım?
Elbette bunu Türk Telekom düşünecek de yanlış olan sadece Türk Telekom değil onu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca bu meretin elektriğe ihtiyacı var tahmin edebileceğiniz üzere. Elektrik direği sizin evinizin önündeyse mecbur bu şekilde kurmuşlardır. Sizin evinizin önü olmasa başka evin önüne gelecekti. Napsınlar adamlar havaya mı assınlar?

Müdürlüğe gidip durumu anlat, çare bulamazlarsa belediye, zabıta, bakanlık yer yere şikayet et. Olmadı bina sakinlerin imza toplayıp, taşımaları için her noktaya şikayet yağmuruna tut.

TT kusura bakmasın ama T-23 gibi ufak ve sessiz dolap varken ayı gibi T-7'yi pencere dibine konmasının anlamı yok.

Gayet haklı şikayet.

Son düzenleme:
Haklısınız Telekom'un düşünmesi gerekli böyle şeyleri.
Elbette bunu Türk Telekom düşünecek de yanlış olan sadece Türk Telekom değil onu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca bu meretin elektriğe ihtiyacı var tahmin edebileceğiniz üzere. Elektrik direği sizin evinizin önündeyse mecbur bu şekilde kurmuşlardır. Sizin evinizin önü olmasa başka evin önüne gelecekti. Napsınlar adamlar havaya mı assınlar?
Müdürlüğe gidip durumu anlat, çare bulamazlarsa belediye, zabıta, bakanlık yer yere şikayet et. Olmadı bina sakinlerin imza toplayıp takibi taşımaları için her noktaya şikayet yağmuruna tut.

TT kusura bakmasın ama T-23 gibi ufak ve sessiz dolap varken ayı gibi T-7'yi pencere dibine konmasının anlamı yok.

Gayet haklı şikayet.
Kutu 1 aydır var ama sesli değildi. 3 gündür öyle bir fan sesi var ki özellikle geceleri. Sanki uçak kalkıyor evin önünde. Müdürlüğe durumu anlattım birşey yapamayız diyor. Bağlantıları yeni yapıldığı için. Belediye, CİMER gibi yerlere şikayet edeceğim. Evimin 10 metre ilerisinde park var zaten oraya koysalarya.
Dediklerinizle çelişmeyi ve rage atmayı bırakırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Sokak genişliği daracık ama sokak 500 metre var. Koya koya buraya koydular.

Kutu 1 aydır var ama sesli değildi. 3 gündür öyle bir fan sesi var ki özellikle geceleri. Sanki uçak kalkıyor evin önünde. Müdürlüğe durumu anlattım birşey yapamayız diyor. Bağlantıları yeni yapıldığı için. Belediye, CİMER gibi yerlere şikayet edeceğim. Evimin 10 metre ilerisinde park var zaten oraya koysalarya.
Eski kutu neredeyse onun yanına kuruyorlar. Çünkü kablo kanalları orada. Anladığım kadarıyla eviniz köşe başı. Bizim buradaki kutular sokakların köşelerinde bulunuyor ve kaldırımlar geniş olduğu için dairelere 4-5 metre mesafede. Gece sessizliğinde yanından geçtiğimde bilgisayar kasası kadar ses çıkarıyor. Pencereniz kapalıyken bu ses nasıl rahatsız eder anlayamıyorum.

Eski kutu neredeyse onun yanına kuruyorlar. Çünkü kablo kanalları orada. Anladığım kadarıyla eviniz köşe başı. Bizim buradaki kutular sokakların köşelerinde bulunuyor ve kaldırımlar geniş olduğu için dairelere 4-5 metre mesafede. Gece sessizliğinde yanından geçtiğimde bilgisayar kasası kadar ses çıkarıyor. Pencereniz kapalıyken bu ses nasıl rahatsız eder anlayamıyorum.
Pencerenin yanı hemen benim yatağım zaten. Ayrıca yaz aylarında mecbur camı açık bırakacağım. Kaldırılmaz ise yan taraftan kablolarını koparacağım yeter artık.

Muhtemelen %100 kapasitede test yapıyorlar. Bundan ötürü yalan söylemişler.

İstediklerinde sessiz fanlardan getirip takıyorlar. Bizzat şahit oldum.

Biraz tepki gösterin, şikayetlere abanın. Belediyeye yazın, zabıtaya yazın. Her yerden yağmur gibi başlarına bela olun.

Ben fan gürültüsü çekmek zorunda değilim. O kabinlerin yük altında çıkardığı ses katlanılmaz.

Muhtemelen %100 kapasitede test yapıyorlar. Bundan ötürü yalan söylemişler.

İstediklerinde sessiz fanlardan getirip takıyorlar. Bizzat şahit oldum.

Biraz tepki gösterin, şikayetlere abanın. Belediyeye yazın, zabıtaya yazın. Her yerden yağmur gibi başlarına bela olun.

Ben fan gürültüsü çekmek zorunda değilim. O kabinlerin yük altında çıkardığı ses katlanılmaz.
Hava sıcak olunca ekstra ses oluyor.

Hocam bu konularda biraz üstüne düşüp tabiri yerindeyse çirkefliğe kadar gitmeniz lazım yoksa çok ilgilenmezler sürekli darlamanız lazım ancak o şekilde sorununuza çözüm aranır diye düşünüyorum. Bu arada kabloları keseceğim vs. demişsiniz bence hiç yapmayın başınıza daha büyük bela alabilirsiniz. Haklıyken haksız duruma düşmeyin yani.

Geri
Yukarı