Türk Telekom dolandırıcılığı!

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Az önce Türk Telekom tarafından arandım ve 2017'de üye olduğum paketimi (300GB 50Mpbs) kullandığım ve 2019 Ocak ayında da kotalar kalktığı için 15 TL zam yapacaklarını söylediler. Tabii benim dönüşüm hoş olmadı, dava dahi açarım ama o 15 TL'yi ödemem dedim.

İnsanları dolandırmayı bu kadar çok seven Türk Telekom sözleşmen bitsin de Türkiye'den defol git artık, bıktırdın insanları!

Az önce Türk Telekom tarafından arandım ve 2017'de üye olduğum paketimi (300GB 50Mbps) kullandığım ve 2019 Ocak ayında da kotalar kalktığı için 15 TL zam yapacaklarını söylediler. Tabii benim dönüşüm hoş olmadı, dava dahi açarım ama o 15 TL'yi ödemem dedim.

İnsanları dolandırmayı bu kadar çok seven Türk Telekom sözleşmen bitsin de Türkiye'den defol git artık, bıktırdın insanları!

Türk Telekom berbat. Birini arıyorum hat kopuyor, telefonu değiştirdim gene aynı. En sonunda hattımı iptal ettirdim Vodafone Hattına Geçtim, kafam rahat. Deprem Oldu Hatlar çekmiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Hizmet konusunda Türk Telekom'un üstüne tanımam. İsmi bilinen tüm internet sağlayıcılarını denedim Türk Telekom kadar bir sorun olduğunda hemen ekip gönderen bizzat ilgilenen bir tane daha sağlayıcı bulamadım. Belki fiber altyapım olmadığı için 60 TL'lik NET'e 80 ödüyorum ama fazla fazla veririm imkanım olsa. Hizmetleri kusursuz boş laf yok yani. İsmi lazım değil ama son zamanlarda çok reklamı dönen bir internet sağlayıcıya geçmiştim aynı hızı daha ucuza veriyor diye, pingim 6'dan 20'lere yükseldi. Boşu boşuna uğraştırdılar yapmadığım aramadığım başvurmadığım yer kalmadı onlara ulaşabilmek için. 2 hafta sonra dönüş yapabildiler ( TTnet aynı gün hallediyor sağolsun) çözdük dediler bu sefer günde 5-6 kere net kesilmeye başladı. Yemişim parasını cezasını dedim Türk Telekom'a geçtim kafam aşırı rahat şuanda. Kaybedince bu hizmetin değerini anlıyorsunuz.

Sözleşmen bitmediyse böyle bir zam yaparlarsa cayma bedelsiz çıkma hakkın var. Alternatif operatörlere bakmanı öneririm.
Diğer opeatörlere göz attım ama yeni bir modem almam gerektiği için taahüt bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. Az önce aradım ve öyle bir zam yapılamayacağını söylediler, yanlış bir bilgilendirme yapılmış dediler.
Hizmet konusunda Türk Telekom'un üstüne tanımam. İsmi bilinen tüm internet sağlayıcılarını denedim Türk Telekom kadar bir sorun olduğunda hemen ekip gönderen bizzat ilgilenen bir tane daha sağlayıcı bulamadım. Belki fiber altyapım olmadığı için 60 TL'lik NET'e 80 ödüyorum ama fazla fazla veririm imkanım olsa. Hizmetleri kusursuz boş laf yok yani. İsmi lazım değil ama son zamanlarda çok reklamı dönen bir internet sağlayıcıya geçmiştim aynı hızı daha ucuza veriyor diye, pingim 6'dan 20'lere yükseldi. Boşu boşuna uğraştırdılar yapmadığım aramadığım başvurmadığım yer kalmadı onlara ulaşabilmek için. 2 hafta sonra dönüş yapabildiler ( TTnet aynı gün hallediyor sağolsun) çözdük dediler bu sefer günde 5-6 kere net kesilmeye başladı. Yemişim parasını cezasını dedim Türk Telekom'a geçtim kafam aşırı rahat kaybedince bu hizmetin değerini anlıyorsunuz.
O konuda herhangi bir sözüm yok ama fiyatları çok uçuk ve taahüt zorunluluğu var. Ben bu İnterneti uzun süredir kullanıyorum ve genel bir bakım olmadığı zaman ne yavaşlama ne de kopma oluyor. Lakin 50Mbps bir internete 120 TL fazla geliyor bana şahsen.

Taaaa 2019 Ocak'ta kalkan şeye şimdi mi zam yapıyorlar? Tamamen saçmalık.
Temcit pilavı gibi işte, zamanında ısıtıp kendileri yediler şimdi ise ısıtıp bizim önümüze koyuyorlar...
Beni de az önce arayıp paketi arttırıp 12 TL indirim yaptılar. Birinden alıp birine veriyorlar demek ki 😃
Herhangi bir indirim uygulandığı yok dostum, bir şeyden fiyat koyuyorlar sonra da indirim yaptık deyip bizi kandırıyorlar.

Diğer opeatörlere göz attım ama yeni bir modem almam gerektiği için taahüt bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. Az önce aradım ve öyle bir zam yapılamayacağını söylediler, yanlış bir bilgilendirme yapılmış dediler.

O konuda herhangi bir sözüm yok ama fiyatları çok uçuk ve taahüt zorunluluğu var. Ben bu İnterneti uzun süredir kullanıyorum ve genel bir bakım olmadığı zaman ne yavaşlama ne de kopma oluyor. Lakin 50Mbps bir internete 120 TL fazla geliyor bana şahsen.
Haklısınız fiyatlar çok tuzlu. Sırf bu yüzden telefonuma NET alamadığım oluyor... Ama demek istediğim ve benim en çok canımı sıkan hizmet durumu olmuştur. TTnet o konuda hep yardımcı olmuştur bekletmeden. O yüzden yazma gereği duydum :D.

Haklısınız fiyatlar çok tuzlu. Sırf bu yüzden telefonuma NET alamadığım oluyor... Ama demek istediğim ve benim en çok canımı sıkan hizmet durumu olmuştur. TTnet o konuda hep yardımcı olmuştur bekletmeden. O yüzden yazma gereği duydum :D.
İşte taahüt yapmayıp fiyatları uygun tutsa ve fiber getirse her yere tadından yenmez ama yok işte. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı