Türk Telekom Düşük İnternet Hızı

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Türk Telekom kullanıcısıyım. Bize 35 Mb hız verileceği söylenmişti ama benim aldığım hız 15-16 Mbps indirme ve 2.5 upload. Daha önce 24 Mbps hız kullanıyordum aynı modemle. VDSL destekli diye biliyorum. Türk Telekom'un destek hattını arıyorum, arıza kaydı bırakıyorlar ama olmuyor. Değiştirmeyi düşündüm fakat taahhüt var. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanıcısıyım. Bize 35 Mb hız verileceği söylenmişti ama benim aldığım hız 15-16 Mbps indirme ve 2.5 upload. Daha önce 24 Mbps hız kullanıyordum aynı modemle. VDSL destekli diye biliyorum. Türk Telekom'un destek hattını arıyorum, arıza kaydı bırakıyorlar ama olmuyor. Değiştirmeyi düşündüm fakat taahhüt var. Ne yapabilirim?
Modeminizin arayüzünü atar mısınız. Ulaşılabilir hız yazan kısımlarını.

Maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. Klasik TT. Eğer sorununuz çözülmezse THH'ye başvurup cayma bedeli ödemeden taahütü sonlandırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı