Türk Telekom ev interneti 10 gündür aşırı yavaş

shwnr

Centipat
Daha fazla  
İnternetim Türk Telekom. Neredeyse 10 gündür 1Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Sorun altyapıdan mı yoksa internetin kendisinden mi bilmiyorum. Modem ile alakalı sorun yok daha yeni değişti. (eski modem ile de aynıydı) Nasıl çözebilirim? (altyapı VDSL)

Screenshot_20220516-221123~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetim Türk Telekom. Neredeyse 10 gündür 1Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Sorun altyapıdan mı yoksa internetin kendisinden mi bilmiyorum. Modem ile alakalı sorun yok daha yeni değişti. (eski modem ile de aynıydı) nasıl çözebilirim? (altyapı VDSL)

Eki Görüntüle 1389984

Müşteri hizmetlerini aramayı deneyin yine de çok bir şey değişmeyecek ama şansınızı deneyin bol şans :D

Kampanya için aradıklarında başka operatöre geçeceğim mi dedin?
1 sene önce TurkNet'e geçeceğim yakında deyince benim internet de akşama böyle olmuştu. Aynısını geçen babam da yaşadı.

Kampanya için aradıklarında başka operatöre geçeceğim mi dedin?
1 sene önce TurkNet'e geçeceğim yakında deyince benim internet de akşama böyle olmuştu. Aynısını geçen babam da yaşadı.

Demedim, normalde taahhüt olmasa TurkNet'e geçeceğim ama durum ortada, adamlar VDSL altyapıya 1Mbps internet veriyor.

Türknete geçince çağ atladım. 2004 yılının internetini kakalıyorlar hala. 12mbps alıyorken, türkenete geçtiğim anda 110mbps aldım. Derin bir oh çekmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı