Türk Telekom fahiş fiyatlar

Baki okur

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rampage PSU
Daha fazla  
Biz Türk Telekom'a 6 Mbps internete (sınırsız) 80 TL ödüyoruz ve iptal ettiremiyoruz, çok saçma değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapi calismalarinin hizlanmasi lazim, cagin cok gerisinde kaldik. Verilen paradan ziyade 6,10 mbps gibi dusuk ve kalitesiz baglantilar insanlara agir geliyor.

1,2 sene önce kota kalkıyor diye her yerde reklam yapıyorlardı, ne zaman kota kalktı türkiye de internetler daha da kötü ve pahalı oldu 100Mgbit alırken 80 tl veriyordum şimdi 80 tl ye 25 Mgbite veriyorum.

1,2 sene önce kota kalkıyor diye her yerde reklam yapıyorlardı, ne zaman kota kalktı türkiye de internetler daha da kötü ve pahalı oldu 100Mgbit alırken 80 tl veriyordum şimdi 80 tl ye 25 Mgbite veriyorum.
Altyapiniz 100 Mbps destekliyorsa iyi bir baglantiniz var demektir. Hangi operatorde ve tarifedesiniz? Netspeed, Millenicom gibi servis saglayicilarda daha iyi bir tarife bulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı