Türk Telekom Farklı İndirme Hızları

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Arkadaşlar internet sağlayıcım Türk Telekom fakat ilginç bir sorunum var, ben Kablolu olarak Ethernetten internet kullanıyorum fakat hız testi yaptığımda 33 Mbps çıkarken Origin'de Apex Legends indirirken oyunu saniye başına 40 - 50 MB arası hızla indirdim Microsoft Store içinde geçerli çok garibime gitti, normalde Steam'de saniye başına 6 - 10 MB hızla oyun indiriyorum sizce sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlandığın sunucunun uzaklığına ve performansına bağlı. Bende 10 Mbps internetle 20'yi gördüm MS Store'da.

40-50 MB değildir o, 4 MB'tır:) İndirme hızınıza göre zaten bu değerlere ulaşma imkanınız yok, sadece arayüzde değişik bir yazım stilleri var o yüzden siz öyle sanmışsınız 🙃

40-50 MB değildir o, 4 MB'tır:) İndirme hızınıza göre zaten bu değerlere ulaşma imkanınız yok, sadece arayüzde değişik bir yazım stilleri var o yüzden siz öyle sanmışsınız 🙃

40 - 50 Mbps olduğuna eminim zaten 25 Gb oyun 45 dakikadamı ne indi.
Ayrıca ciddiyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı