Türk Telekom fiber altyapı dilekçe örneği nasıl olmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar sokağımızda ADSL var halihazırda meydana doğru VDSL hizmeti var, bizim santral ile olan mesafe 1.178metre.
Şimdi biz VDSL başvurusu mu yapmalıyız fiber mi?
Biz şu anda mahalle yerindeyiz ve ilçede bile fiber olduğunu sanmıyorum.
Her neyse, dilekçe örneği tavsiye edebilecek var mı en ince ayrıntılarıyla. Birde hangi telekom bölgesine bağlı olduğunu nereden öğrenebiliriz?
@B 52 Stratofortress
@Çağrı SANSAR

Her bireyin abone numaraları ve kendilerinin imzaları mı olması lazım? VDSL olarak mı yoksa fiber olarak mı istemek lazım? Fiber yazıp da VDSL verme ihtimalleri var mı?

Arkadaşlar sokağımızda ADSL var halihazırda meydana doğru VDSL hizmeti var, bizim santral ile olan mesafe 1.178metre.
Şimdi biz VDSL başvurusu mu yapmalıyız fiber mi?
Biz şu anda mahalle yerindeyiz ve ilçede bile fiber olduğunu sanmıyorum.
Her neyse, dilekçe örneği tavsiye edebilecek var mı en ince ayrıntılarıyla. Bir de hangi Telekom bölgesine bağlı olduğunu nereden öğrenebiliriz?
@B 52 Stratofortress
@Çağrı SANSAR

Ben yaklaşık 7-8 ay önce dilekçe gönderdim 2 aya çekicez dediler gelen giden olmadı benim mahallem için koyulan fiber kutusundan başka bir mahalleye fiber çekildi çok şükür TurkNet GigaFiber geldi aktivasyonunu bekliyorum direk geçiş yapacağım.

Dilekçe hakkında pek bilgim yok ama sanırım sadece mahalledekilerin imzası olsa yetiyor dilekçede. Siz başvurunuzu yapın muhtemelen VDSL gelecektir ama yakın olursa VDSL'de güzeldir.

Dilekçe hakkında pek bilgim yok ama sanırım sadece mahalledekilerin imzası olsa yetiyor dilekçede. Siz başvurunuzu yapın muhtemelen VDSL gelecektir ama yakın olursa VDSL'de güzeldir.
Abone numarası gereklidir hocam yoksa hep sahte imzalar atarlar.
Peki yazıyı el ile mi yazacağım çıktı mı alayım ?
Abone isimlerini çıktıya tek tek yazıp ıslak imza mı attırayım ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı