Türk Telekom fiber altyapı ISS önerisi

Maedhros19

Hectopat
1-2 ay içerisinde yeni bir binaya taşınacağım. Şu an ki evimde TürkNet kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım berbat ötesi teknik desteği dışında. Yeni gideceğim evde bildiğim kadarıyla fttb altyapı yapılıyordu. Bu altyapı da hangi firmaları kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten fiber ise bildiğim kadarıyla birçok İSS kendi paketleri dışında başka bir İSS ile çalışmana izin vermiyor fiber için tabiki VDSL2 alabilirsiniz başka firmalardan.

Örnek Millenicom,NetSpeed bunlar dışında yerel internet sağlayıcıları olabilir onlar her zaman genellere göre daha ucuzdur.

Millenicom, TürkNet ile aynı fiyat politikasında olmasına rağmen teknik destekte bir adım önde diye duymuştum. Ben 3 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadığım için teknik destekle muhatap olmadım. Vadedilen hızı da stabil bir şekilde alabiliyorum.

Eve kadar fiber ise Netspeed, Milenicom gibi firmalara bakabilirsin. Konuda belirttiğin gibi binaya kadar fiber ise VDSL hizmet alıyorsun bu fiber türünse bütün İSS'lerden hizmet alabilirsin.

Eve kadar fiber ise Netspeed, Milenicom gibi firmalara bakabilirsin. Konuda belirttiğin gibi binaya kadar fiber ise VDSL hizmet alıyorsun bu fiber türünse bütün İSS'lerden hizmet alabilirsin.
Eve kadar değil, binanın girişine kadar. Yine de ben altyapıda çalışan bir tanıdığıma soracağım eğer güncelleyip ftth yapılıyorsa konuyu güncellerim. Dediğiniz gibiyse Türknet'i nakil alarak kullanabilirim değil mi?

Eve kadar değil, binanın girişine kadar. Yine de ben altyapıda çalışan bir tanıdığıma soracağım eğer güncelleyip ftth yapılıyorsa konuyu güncellerim. Dediğiniz gibiyse Türknet'i nakil alarak kullanabilirim değil mi?

Bina girişine kadar ise evet nakil aldırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı