Türk Telekom fiber altyapı süreci

Hocam bir de yeni hesap açıp mesaj atmayı deneyin ama sadece altyapım yok diye girin konuya kendisi adres istedikten sonra yazın.

Bir ihtimal yapabilir.
Abimin hesaptan denedim sonuç yok. Arkadaşıma yazdıracağım en sonunda. :D
@Patrixcs Geçen gün Ümit Önal'ın tweetine "daha hizmet alamıyoruz Ümit bey" yazınca cevap verdiler. Onun dışında cevap alamıyorum.

Son düzenleme:
Bugün genel müdürlükten değil 444 0 375'ten tekrar aradılar. Aynen şunu dediler bakın çağrı kaydında kadın ne söylediyse onu yazıyorum.
"tarafımıza iletilen fiber altyapı talebi ile ilgili olarak gerekli inceleme ve kontroller, ilgili adresinize yönelik Telekom müdürlüğü ekiplerimizle görüşülerek sağlanmıştır. Yapılan inceleme ve görüşmelerimiz neticesinde fiber altyapının ilgili bölgede bulunmadığı ve bununla ilgili olarak onaylı projemiz olmadığından, fiber altyapıyı tahsis ile ilgili net bir tarih bilgisi verilememektedir. Konuyla ilgili olarak talep, kayıt altına alınmış olup şirket kriterlerlerince değerlendirilerekten işlem yapılacağı bilgisi paylaşıldı...
İlgili bölge şu anda değerlendirme aşamasındadır."

Ben de sordum:
-yani daha keşif yapılacak doğru mu anladım?
+Doğrudur, şu anda ilgili bölge ile ilgili bir proje oluşturulmadığı için bundan kaynaklı bir keşif işlemi sağlanmıyor. İlk önce projelendirme ve işlemler gerçekleştirilecek. Bu proje ile ilgili olarak işlemler şu an değerlendirilecek. İlgili talebiniz kayıt altına alındı. Şirket politikası, şirket kriterleri gereğince değerlendirilerek işlem yapılacak.

Ben anladıklarımı yazıyorum.
1-ben bir şey anlamadım olm bundan.

@Ipares klasik bir Türk Telekom vakası, size bu yüzden müdürlük dışında kimseye güvenmeyin diyordum. Aynı şeyi bana yaptılar çünkü.

Şuan yapmanız gereken şey müdürlüğe gidip planlama birimiyle veya çözüm masasıyla konuşmak. Durumu anlatmak ve bir proje bir plan var mı sormak. Ondan sonra buraya dönüş yapın.

@Ipares klasik bir Türk Telekom vakası, size bu yüzden müdürlük dışında kimseye güvenmeyin diyordum. Aynı şeyi bana yaptılar çünkü.

Şu an yapmanız gereken şey müdürlüğe gidip planlama birimiyle veya çözüm masasıyla konuşmak. Durumu anlatmak ve bir proje bir plan var mı sormak. Ondan sonra buraya dönüş yapın.

İyi de bilgi zaten müdürlükten geliyor. Kadın müdürlükten gelen yazıyı okuyor. Zaten İzmir'e döndüğüm gibi yöneticiyle birlikte müdürlüğe gideceğim.

Screenshot_2020-09-21-13-35-46.jpg

Ben şimdi ne yapayım?
@Küçükpazarlı altyapı süreci hakkında bilgili bir kişi.

İyi de bilgi zaten müdürlükten geliyor. Kadın müdürlükten gelen yazıyı okuyor. Zaten İzmir'e döndüğüm gibi yöneticiyle birlikte müdürlüğe gideceğim.
Gelmiyor işte, bana da öyle denmişti. Müdürlüğe gittiğimde çok şaşırmışlardı hatta "Nasıl size böyle bir bilgi verirler, bizden böyle bir bilgi aktarımı yapılmamış." dediler.

Ben şimdi ne yapayım?
Bu anlattıklarınızın Türk Telekom açısından bir önemi yok. Hatta Hipernet varsa getirmezler bile. Benim mahallemde hiçbir firmanın fiberi yok. Hipernet yani VDSL bile yok. Herkes Türk Telekom ADSL altyapısını kullanıyor. Başka firmadan hizmet alsa bile altyapı Türk Telekom'un. Yaklaşık 10 senedir bu durum böyle. Hala daha bir gelişme yok. Yapacağız diyorlar ama ne zaman olduğunu söylemiyorlar :)

@Ipares aramayın, direkt gidin yüz yüze görüşün. Planlama birimiyle veya çözüm masasıyla görüşün.

Bu anlattıklarınızın Türk Telekom açısından bir önemi yok. Hatta HiperNet varsa getirmezler bile. Benim mahallemde hiçbir firmanın fiberi yok. HiperNet yani VDSL bile yok. Herkes Türk Telekom ADSL altyapısını kullanıyor. Başka firmadan hizmet alsa bile altyapı Türk Telekom'un. Yaklaşık 10 senedir bu durum böyle. Hala daha bir gelişme yok. Yapacağız diyorlar ama ne zaman olduğunu söylemiyorlar :)

@Ipares aramayın, direkt gidin yüz yüze görüşün. Planlama birimiyle veya çözüm masasıyla görüşün.

O durumu yöneticiyle konuştum. Haftaya gidiyoruz.
Bu anlattıklarınızın Türk Telekom açısından bir önemi yok. Hatta HiperNet varsa getirmezler bile. Benim mahallemde hiçbir firmanın fiberi yok. HiperNet yani VDSL bile yok. Herkes Türk Telekom ADSL altyapısını kullanıyor. Başka firmadan hizmet alsa bile altyapı Türk Telekom'un. Yaklaşık 10 senedir bu durum böyle. Hala daha bir gelişme yok. Yapacağız diyorlar ama ne zaman olduğunu söylemiyorlar :)

@Abu!
Usta. İlçe genel müdürlüğü aradım. Müşteri hizmetlerinden gelen yazıyı okudum. "Benim anladığım kadarıyla genel müdürlük talebi reddetmiş." Dedi. Konuştuğum kişi ilçe teknik amiriydi. Red yemişim. Türk Telekom fiber falan yok. Denenecek tek bir şey kaldı. O da Superonline.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı