Türk Telekom fiber altyapısı ile TurkNet fiber kullanılır mı?

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Sokağımda Türk Telekom'un fiber altyapısı var. Zaten bildiğim kadarıyla şu an Türkiye'de kendi altyapısını kullanan başka bir ISS yok. Sorum şu, TurkNet'de altyapımın 100Mbps hız desteklediğini gördüm. Ben TurkNet'in fiber internetini bu altyapıyla kullanabilir miyim?

Ben de Türk Telekom FTTH altyapısından yeni bağlattım. Özgür İletişim Fiber 100 paketi.

10499072629.png

Soruların varsa cevaplayabilirim.

Sokağımda Türk Telekom'un fiber altyapısı var. Zaten bildiğim kadarıyla şu an Türkiye'de kendi altyapısını kullanan başka bir ISS yok. Sorum şu, TurkNet'de altyapımın 100Mbps hız desteklediğini gördüm. Ben TurkNet'in fiber internetini bu altyapıyla kullanabilir miyim?

Fttb alt yapım var 100Mbps alıyorum TurkNet'ten sorunsuzca. Batıdaysan TurkNet'te ping sorunu yaşamazsın fakat eğer doğu tarafındaysan ping sorunu yaşayacaksın ortalama 30MS ile. Kısacası TurkNet'i bir tek fiber alt yapıda öneriyoruz fiyatı uygun ve kesintisiz alabiliyoruz 100Mbps. Edit: Müsteri hizmetleri yok her tür şeyde destek kaydı açıyorsun online.

Fttb alt yapım var 100Mbps alıyorum TurkNet'ten sorunsuzca. Batıdaysan TurkNet'te ping sorunu yaşamazsın fakat eğer doğu tarafındaysan ping sorunu yaşayacaksın ortalama 30MS ile. Kısacası TurkNet'i bir tek fiber alt yapıda öneriyoruz fiyatı uygun ve kesintisiz alabiliyoruz 100Mbps. Edit: Müsteri hizmetleri yok her tür şeyde destek kaydı açıyorsun online.
sen sorunsuz kullanıyor olabilirsin ve ya yaşamazsın anlamına da gelmez ama :)

arkadaşlarım çok sıkıntı çekti bu yüzden diyorum alt yapı her yerde alt yapı aynıdır türk telekom kabloları kestim dediği zaman ne turknet ne millenicom kalır ama düşün turknete gidip turkneti kapattırıyorsun hesabını ama haberin yok 1 sene boyunca kredi kartından tık tık kesmiş kapanmadığı halde bunu yaşayan dostlarımda oldu :)

Sen sorunsuz kullanıyor olabilirsin veya yaşamazsın anlamına da gelmez ama :)

Arkadaşlarım çok sıkıntı çekti bu yüzden diyorum altyapı her yerde altyapı aynıdır Türk Telekom kabloları kestim dediği zaman ne TurkNet ne Millenicom kalır ama düşün TurkNet'e gidip TurkNet'i kapattırıyorsun hesabını ama haberin yok 1 sene boyunca kredi kartından tık tık kesmiş kapanmadığı halde bunu yaşayan dostlarımda oldu :)

Maalesef dostun her yerde aynı altyapı yok. ADSL / VDSL / FİBER diye ayrılıyor altyapı çeşitleri. Benim evime fiber optik cam kablo geliyor kutudan bir alt sokakdaki kişiye bakır kablo geliyor. Benim alacağı kalite ile adamınki aynı değil. Ben şu anda 1 Gbps / 1000 Mbps kadar hız alabilirim tabii veren yok ayrı mesele o.

Geri
Yukarı