Türk Telekom Fiber Altyapısı var mı?

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sorguladığım zaman 50 metre ötedeki bakkalda fiber var hatta 10 metre sonraki yan sitede bile altyapı var. Bizim ev tek apartman ve bilgi yok gösteriyor. Olma ihtimali nedir? Netspeed TT altyapısını kullanıyor ve onlara sorduğumda 50 Mbps VDSL olduğunu söylediler. Millenicom da 70 MBPS VDSL olduğunu söylüyor. Yani kısacası ortalık karışık :D.

Yan komşusu VDSL hizmeti alırken kendisi ADSL hizmeti alan çok insan var yani 50 metre diyip geçme. :) Sorgulama hizmeti her zaman doğru bilgiyi vermiyor sen en iyisi TTNET ile konuşarak en doğru bilgiyi al.

Netspeed'de 50Mbps'lik paket var, onu satmaya çalışıyorlar. Millenicom'da maksimum verileni görmüştür zaten 100'e kadar verdiği için.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BulentOrum Millenicom yetkilisi olduğunuzdan şüphelenmeye başladım. Adamların tek paketi 50Mbps değil. @Silinen üye Eğer apartmanda internet kullanan birisi varsa ondan bilgi alabilirsin.
Olanı diyorum. Netspeed'de üst paket 75 Mbps. Muhtemelen onu veremeyeceği için, alt paketi veriyor. Ama şu an VDSL kullanıyorsa, modem arayüzünden bakabilir en sağlıklı bilgi için. Hatta atarsa buraya birlikte bakarız.

@BulentOrum Millenicom yetkilisi olduğunuzdan şüphelenmeye başladım. Adamların tek paketi 50Mbps değil. @Silinen üye Eğer apartmanda internet kullanan birisi varsa ondan bilgi alabilirsin.

Maalesef yok.

Olanı diyorum. Netspeed'de üst paket 75 Mbps. Muhtemelen onu veremeyeceği için, alt paketi veriyor. Ama şu an VDSL kullanıyorsa, modem arayüzünden bakabilir en sağlıklı bilgi için. Hatta atarsa buraya birlikte bakarız.

VDSL kullanmıyorum maalesef. Sanırım en net sonuç için santralden ölçüm yaptırmak gerekiyormuş. Onu yaptıracağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı