Türk Telekom fiber geldi mi?

Pubgrlx01

Picopat
Daha fazla  
Bu yıl sonuna kadar Türkiye'nin %90 ınan fiber gelecek denmişti ve benim evimin yayında fiber çekmeye başladılar. Kapaklardan, sizde de böyle bir durum var mı? Ve gelirse minimum kaç ayda kullanabilirim?

Bu yıl sonuna kadar Türkiye'nin %90 ınan fiber gelecek denmişti ve benim evimin yayında fiber çekmeye başladılar. Kapaklardan, sizde de böyle bir durum var mı? Ve gelirse minimum kaç ayda kullanabilirim?

Kabloları görebiliyorsanız ya da internette örneği varsa fotoğraf atabilir misiniz? Bizim buralarda turuncu döşüyorlar paso.

6 yıldır sokağımda fiber internet var. Ama hala VDSL kullanıyorum. Çünkü TürkTelekom reis sana FTTH değil T11 fiber veririz diyor. O da fiber sayılmaz. Bakırdan geliyor. Sadece sokaklara çekerler. Binalara da bir 20 sene bulur herhalde.

Kabloları görebiliyorsanız ya da internette örneği varsa fotoğraf atabilir misiniz? Bizim buralarda turuncu döşüyorlar paso.

Hocam vallahi fotoğraf yok bildiğin büyük turuncu kablo yuvarlak bir şeyyin içine sarmışlar ismini hatırlamadım şimdi.

Büyük ihtimalle vdsl altyapı döşüyorlar. Benim mahalleme de vdsl altyapı geldi. Saha dolapları mart gibi koyuldu aktif olmaları 2.5 ay sürdü. Şuan vdsl kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı