Türk Telekom fiber kutu değişmeği için kullanılmıyor

MehmetNuriGül

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben Türk Telekom'dan fiber 100 Mbps internet aldım lakin onları aradığımda altyapıda fiber var ama telefon kablosunun da değişmesi gerekiyormuş bundan dolayı altyapı var ama kutu değişmediği için evine fiber gelmiyor dediler. Yardımcı da olmuyorlar. Nasıl ve nereye şikayet edebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben Türk Telekom'dan fiber 100 Mbps internet aldım lakin onları aradığımda altyapıda fiber var ama telefon kablosunun da değişmesi gerekiyormuş bundan dolayı altyapı var ama kutu değişmediği için evine fiber gelmiyor dediler. Yardımcı da olmuyorlar. Nasıl ve nereye şikayet edebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Şikayet edebileceğin bir durum yok.
Altyapında fiber var ancak apartman tesisatının yenilenmesi lazım. Halihazırda kablo üzerinden VDSL 100Mbps'e kadar alabilirsin.

Telekom binasına gidip, binada fiber kutu var daireye kadar çekilmesini istiyorum de. Kutu daha yeni koyulduysa belki kabloyu çekerler fakat eskiden beri varsa pek umursayacaklarını sanmıyorum. Telekom'un gözünde VDSL de FİBER

Burda bana yanlış bilgiler verilmiş ben aradım müşteri hizmetlerini itiraz ettim sonra teknikten aradılar evet haklısınız altyapı fiber ama evlere fiber gelmiyor denildi ve benim paketim fiber olarak alındı şimdi itiraz ettim sonuç bekliyorum muhtemelen ya gelip fiber takacaklar yada fiyatta düşüş olacak hakkınızı arayın her zaman şikayet edicek bir durum yok diyenler olmuş yalan yanlış bilgiler vermemek lazım

Geri
Yukarı