Türk Telekom Fiber Pakete Geçilir mi?

Fiber pakete geçmelimiyim?

• Geç

Oy: 16 53,3%
  • Geçme

Oy: 14 46,7%

• Oy verenlerin toplamı
    30
@teknoman Anladım hocam inşallah dediğiniz gibi olur akşama geçişi gerçekleştireceğim. Açıkçası iç tesisat diye bir şey yok. Direkten gelen kablo modemin arkasında 10 cm. kadar telefon jakına bağlı bu etkiler mi ?

@teknoman Anladım hocam inşallah dediğiniz gibi olur akşama geçişi gerçekleştireceğim. Açıkçası iç tesisat diye bir şey yok. Direkten gelen kablo modemin arkasında 10 cm. kadar telefon jakına bağlı bu etkiler mi ?
Etkilemez diye düşünüyorum ama sabit telefon kullanıyorsanız splitter kullanmanız gerekli ve aldığınız splitterin kalitesi çok önemli. İnşallah.

Yalın internet kullanıcısıyım. Sadece internet için kullanıyorum.
Saha dolabına uzaklığım yaklaşık 130 150 metre ortalama ne kadar düşer hız ?
Eğer saha dolabından sizin modeme kadar gelen kablo 150 metre ise 75 Mbps sorunsuz alabilmeniz gerekir. Gerçek kablo uzunluğunu Netspeed'in FB sayfasına mesaj olarak adresinizi gönderip sorgulama yapmak istiyorum dediğiniz takdirde size uzunluğunu söyleyeceklerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer saha dolabından sizin modeme kadar gelen kablo 150 metre ise 75 Mbps sorunsuz alabilmeniz gerekir. Gerçek kablo uzunluğunu Netspeed'in FB sayfasına mesaj olarak adresinizi gönderip sorgulama yapmak istiyorum dediğiniz takdirde size uzunluğunu söyleyeceklerdir.
Bakalım akşam geçeceğim değerleri paylaşırım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel. Ama size tavsiyem Netspeed veya Türknet’e geçmeniz olacaktır.
Türknet'e geçebilirdim ancak şuan değiştirmek gibi bir planım yok. İlerleyen dönemde bakacağız ona.
Eylül olsun bir deniyelim VDSL'de ne kadar hız alacağız ona göre İSS değiştirme olayına bakacağım.
Evet arkadaşlar geçişi az önce sağladım. Yardımcı olan herkese teşekkürler. Hızım şu şekilde
2bbcd1ac-a310-4cb2-a894-d6e04c88df3c.jpg
2bbcd1ac-a310-4cb2-a894-d6e04c88df3c.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı