Türk Telekom Fiber Serüvenim

Mail adresleri bende kayıtlıydı fakat telefonuma formattan sonra silindi, linkedın'den ümit önal'a ve Yusuf kıraç'a yazabilirsiniz fakat eğer içeride bir tanıdığınız yoksa çok üzerlerine giderseniz kara listeye alıyorlar.

Kara listeye alınanlardanım fazla diretmeyin getirmiyorlar kullandiginiz firma Türk telekon değilse hele hiç bulasmayın.

@mustafa ary valla müşterileri olmaya çalışıyorum olamıyorum. Sürekli de yazmıyorum haftada 1-2 kez ama farklı yollardan. Mesela sürekli Ümit Önal'a LinkedIn'den yazmıyorum. Genel olarak Twitter'dan @TTDestek 'e yazıyorum. Verdikleri cevap aynı oluyor genellikle ama

"Merhaba Nuh Yiğit Bey, bölgenizde yapılan incelemelere istinaden altyapı ekiplerinin çalışması tüm hızıyla devam ediyor. İlgili adres için en kısa sürede size hizmet vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. ^Arda"

@mustafa ary vallahi müşterileri olmaya çalışıyorum olamıyorum. Sürekli de yazmıyorum haftada 1-2 kez ama farklı yollardan. Mesela sürekli ümit önal'a linkedın'den yazmıyorum. Genel olarak Twitter'dan @ttdestek'e yazıyorum. Verdikleri cevap aynı oluyor genellikle ama.

"Merhaba nuh Yiğit bey, bölgenizde yapılan incelemelere istinaden altyapı ekiplerinin çalışması tüm hızıyla devam ediyor. İlgili adres için en kısa sürede size hizmet vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. ^Arda"

Cevap vermemeye başladılarsa geçmiş olsun , nasıl müşterisi olamiyorsun ?anlamadım.

@mustafa ary yok hocam cevap veriyorlar. Şöyle bir durum var, binamda halihazırda internet kullanan bir sürü daire var. Ama yeni abonelik başvurusunda bulunamıyorum. Adresimde kablosal bir altyapı sorunu varmış ve bu sorunu yıl sonuna kadar fiber dönüşümle gidereceklermiş. Ama bu sorun ne hikmetse benim, sağımdaki ve karşımdaki binada var. Diğer taraflar hizmet alabiliyor.

20200828_184642.png

Merhaba arkadaşlar sizlere uzun zamandır savaştığım Türk Telekom ile alakalı sonuçları aktarmak istiyorum, 16 Mbps ADSL İnternet kullanıyordum, Millenicom'dan İnternet alt yapımı sorgulattığım zaman 100 Mbps hız alabileceğimi gördüm ve bunun üzerine TT'ye sosyal medyadan yazdım, gelen cevap klasik olarak alt yapınız yok şeklindeydi, Yusuf Kıraç'a mesaj attıktan sonra gelip 35 Mbps bağlayabileceklerini 30 gün içerisinde geleceklerini söylediler fakat 60 gün oldu ses soluk çıkmadı, bu arada farklı İSS'ye geçmeye çalıştığımda alt yapımı görmüyordu, Millenicom'da port yok deyip duruyordu, en son daha yüksek mertebedeki kişilerin kişisel mail adreslerine mesaj atıp mağduriyetimi anlattığım zaman 2 günde tam olarak saydım 35 defa aradılar, 7 gün sonra hiç sorgusuz sualsiz gelip 100 Mbps fiber altyapıyı bağladılar, artık kontrol ettiğim tüm İSS'ler 100 Mbps hız verebiliyor altyapımı görüyorlar yani, bu arada Türk Telekomun fahiş fiyatlarından kurtulmak için farklı bir İSS'ye geçeceğim sanırım.

Buyurun bu da güncel İnternet hızım, yüklü ping değerleri biraz fazla onun da düzeleceğini umuyorum.

Eki Görüntüle 651652

Nasıl başardınız, lütfen bize de bahsedin.

Yakınımda kabin vardı fakat altyapı yok deyip gönderiyorlardı, ben ADSL kullanıyordum. Şu an binada tek fiber, bırakın fiberi tek VDSL kullanan benim.

Yakınımda kabin vardı fakat altyapı yok deyip gönderiyorlardı, ben ADSL kullanıyordum. Şu an binada tek fiber, bırakın fiberi tek VDSL kullanan benim.
Sorgusuz sualsiz 7 günde fiber getirtmek vay be arkadaş 🤯 Helal vallahi..

Şu kutsal mail adresleri ne acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı