Türk Telekom fiber üzerinden TurkNet kullanılır mı?

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, TurkNet üzerinden Türk Telekom fiber kullanan arkadaşlar hız ve ping test sonucunuzu atabilir misiniz?

Memnunluğunuz ne durumda?

Günün belli zamanlarında hız düşüsü yaşıyor musunuz?

Hayır, herkesin fiberi kendinedir? Başka bir firma Türk Telekom'un fiberini kullanamaz. Sadece Millenicom ile Superonline arasında antlaşma vardır. Millenicom satın alıp Superonline altyapısı ile kullanabilirsiniz.
Yanlış bilgi vermeseniz iyi olabilir.
Merhabalar, TurkNet üzerinden Türk Telekom fiber kullanan arkadaşlar hız ve ping test sonucunuzu atabilir misiniz?

TürkNet'de genelde akşam saati hız düşüyor diyorlar ama bu dediğim birkaç ay önceydi. Belki düzelmiş olabilir.

Evet kullanılabilir o arkadaş yanlış bilgi vermiş evimizin alt yapısı Türk Telekom ve TurkNet kullanıyoruz ve çok memnunuz bir sıkıntı yok.

Bu arada fiber altyapılar da kendi arasında minik bir ayrıma giriyor. Bu aslında hayali bir ayrım diyebiliriz. 100 altı alan ve 100 üstü alanlar diye.

Misal ben 100 üstü alan taraftayım ama TürkNet kullanmıyorum onu da belirteyim.
Screenshot_20210727_181415_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Muhtemelen size 95 Mbps Download gelecektir. Belki üstü bir hız da gelebilir. Bulunduğunuz yer de elverişli ise güzel ping değerleri alabilirsiniz belki.
TürkNet'in kullandığı yurtdışı çıkışlarını ben aslında pek yeterli bulmuyorum. Telekom'dan geneliyle daha iyidir ama TürkNet'den de iyi verenleri var.

Türk Telekom fiber üzerinden hizmet alabilirsin geçen yıl 85 TL'ydi bugün 100 TL kullanabilirsin.
Evet, fiyat o şekilde güncellenmiş. Yine de iyi fiyat.
Evet kullanılabilir o arkadaş yanlış bilgi vermiş evimizin alt yapısı Türk Telekom ve TurkNet kullanıyoruz ve çok memnunuz bir sıkıntı yok.
Akşam 19.00 ila 00.00 arasında hız anlamında olumsuz bir durum oldu mu hiç?
Bu arada fiber altyapılar da kendi arasında minik bir ayrıma giriyor. Bu aslında hayali bir ayrım diyebiliriz. 100 altı alan ve 100 üstü alanlar diye.

Misal ben 100 üstü alan taraftayım ama TürkNet kullanmıyorum onu da belirteyim.
Eki Görüntüle 1119888

Muhtemelen size 95 Mbps Download gelecektir. Belki üstü bir hız da gelebilir. Bulunduğunuz yer de elverişli ise güzel ping değerleri alabilirsiniz belki.
TürkNet'in kullandığı yurtdışı çıkışlarını ben aslında pek yeterli bulmuyorum. Telekom'dan geneliyle daha iyidir ama TürkNet'den de iyi verenleri var.
Nasıl 140mbps Speedtest te gösterebiliyor?

Belki diğer konularımda da görmüşsünüzdür. Taşındığım yerde hem Superonline GPON hem Türk Telekom Fttb var. Superonline altyapısı 1gbps kadar destekli. İkisi arasında sürekli gidip geliyorum. Benim için Stabillik ve düşük ping önemli olan. Ağustos sonuna kadar Superonline güzel bir fiyatı olan paket hazırlasa diye umut ediyorum. Uçuran fiber tam bana göre ama fiyatını 100TL den 115TL ye yükseltmişler.
Kullanılır. Binamızda Türk Telekom fiber var ve TurkNet kullanıyorum. 100 Mbps paket aldım ve üstünde bir hız alıyorum.
Akşam 19.00 ila 00.00 arasında sıkıntısız iyi hız alabiliyorsunuz di mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı