Türk Telekom Fiber vs TurkNet VDSL

semmm

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom fiber altyapısı var. En az 35Mbps düşünüyorum, Superonline fiber yok dedi Türknet 100 Mbps desteklemiyor 35 verebiliriz dedi. Sizce ne yapmalıyım, Türk Telekom iyi midir?

Gün içinde interneti çok kullanıyorum fiyat olarak aylık en fazla 80 TL ödeyebilirim. Vodafone Fiber sorgulamayı internetten bulamadım Vodafone iyi geldi. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom fiber altyapısı var. En az 35Mbps düşünüyorum, Superonline fiber yok dedi Türknet 100 Mbps desteklemiyor 35 verebiliriz dedi. Sizce ne yapmalıyım, Türk Telekom iyi midir?

Gün içinde interneti çok kullanıyorum fiyat olarak aylık en fazla 80 TL ödeyebilirim. Vodafone Fiber sorgulamayı internetten bulamadım Vodafone iyi geldi. Sizce ne yapmalıyım?
Gerçek fiber ise fena değil ama zaman zaman kafalarına göre Tilgin modemleri resetliyorlar. O hatta da sunucum var ve sıfırladıkları an o kadar açtığım tüm portlar siliniyor. Tilgin'de port açmak ve numarasını girmek ise tam bir işkence. Ama bakır kablodan gelecekse internet Türk.net al geç.

TT fiber altyapısından TurkNet hizmet vermiyor. FTTB/DSL kabin mi var binada? TurkNet veya Milleni Özgürüm paketine geçebilirsin.

Taahhütlü bir iss kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Taahhütlü bir iss kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Türknetin fiber altyapısı yok ve benim olduğum yerde sadece fiber var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı