Türk Telekom gelen zam normal mi?

318177

Hectopat
Gecen ay 1,5 TL zam geldi bir şey olmaz diye hiç aramadim ama bu sefer faturam 260,50 TL'den 284 TL olmus.

IMG_1504.jpeg

IMG_1503.jpeg

Bu normal mi?
Daha once yasayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bize de 240 gelmesi gerekirken 280 gelmiş sanırım ama ben hız yükseltme işlemleri için ekstra kestiklerini düşünmüştüm.

Çağrı merkezini aramakta fayda var. Devlet vergileri arttırdı mı bilmiyorum şu an. Arttırdığı zamanlarda benim de faturamda 4-5 TL'lik değişimler olmuştu. Ama bu kadar artmamıştı hiç. Arasanız iyi olur Türk Telekom'u.

Gecen ay 1,5 TL zam geldi bir şey olmaz diye hiç aramadim ama bu sefer faturam 260,50 TL'den 284 TL olmus.

Eki Görüntüle 1812157

Eki Görüntüle 1812158

Bu normal mi?
Daha once yasayan var mı?

97TL fatura ile 2yıl devam edecektim fakat 107TL'e cıkarılmış bende umursamadım bayağıdır boyle. :D sozleşme bitsin FixNet geçem inşallah. Sozleşme biitmesine az kala bayağı fazla fiyat sundular cunku. Yine de arayıp sor.

Türkiye'de her şey normal ancak taahüdünüz bitene kadar aynı faturayı ödersiniz. Ekstra bir satın alım olmuştur bence.

İnternet ananemlerde ve sadece gittigimde kullanıyorum gecen aylarda 2 ay once 259 TL odedigim zamanlarayda 100 GB rahat kullaniyordum limitsiz 100Mbps ama şu an bu 1 aydir falan Max gittigimde 10 GB kullanmisimdir ayni sekilde baska bir operatörden arkadasimin telefon faturasinada 16 TL'ye yakin zam gelmis gercekten diyecek bir şey bulamiyorum zaten bilenler onceki konulara bakanlar gorur port sıkıntısı falan cekmistim zar zor baglatmistim bir de gelen bu zamlar gercekten cok sıkıcı bi' durum.

Geri
Yukarı