Türk Telekom güvenli interneti kapatma

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse kendimi bildim bileli telefonumda Wi-Fi'ya bağlıyken bildirim gelmiyor. WhatsApp olsun YouTube olsun hep böyle. Geçenlerde GTA Online oynamaya çalıştığımda bardağı taşıran son damla oldu. Zaten bildirimler gelmiyor, mobil veriyi açınca 1 haftalık bildirim geliyordu. Ki bu beni yeterince rahatsız etmişti. Yetmezmiş gibi şimdi de oyun oynayamıyorum, GTA Online'a giremiyordum. Kısa bir araştırmanın sonucunda problemin güvenli internet denilen bir eklentiden dolayı olduğunu öğrendim. Ev internetimiz annemin üzerine. Ondan da izin alarak telefonundan, Türk Telekom Online işlemler'e girdim ve ev interneti hesabına giriş yapıp güvenli internet sekmesine tıkladım. Zaten standart profil gösteriyordu.

Screenshot_20220409_170955.jpg

Sonrasında 6606'ya mesaj yazarak da iptal edebileceğimi öğrendim. Bu sefer 6606'a SMS yolladım fakat böyle bir mesaj aldım.

Screenshot_20220409_171021.jpg

Ne yapmam lazım?

6606 kablolu internet için olan numaradır. Telefon için olan numara 2500 olup ona mesaj atmanız lazım.

Telefon hattımda değil zaten sorun ev internetinde o yüzden 6606ya mesaj yolladım. Yanlış mı yapmışım?
Tarayıcı üzerinden Türk Telekom Online İşlem Merkezi girin. Sol taraftan 'güvenli Internet'e girin. 'güvenli internet hizmeti istemiyorum' seçeneğini seçip uygulayın.

Bulamadım nerede tam olarak? Mobil hattımda değil sorun ev internetinde. Sağdaki bölmeden(ev interneti) giriş yaptım ama bulamadım.

Son düzenleme:
Telefon hattımda değil zaten sorun ev internetinde o yüzden 6606ya mesaj yolladım. Yanlış mı yapmışım?

Bulamadım nerede tam olarak? Mobil hattımda değil sorun ev internetinde. Sağdaki bölmeden(ev interneti) giriş yaptım ama bulamadım.
Müşteri hizmetlerini arayıp sorununuzu dile getirin. Yardımcı olsunlar.

Geri
Yukarı