Türk Telekom harici İSS önerisi

522223

Decapat
TT ile olan taahhüt sözleşmesi ekim gibi bitecek. ISS değiştirmek istiyoruz. Hangi ISS'ye geçebiliriz? En iyisi hangisidir? Ben TurkNet istiyorum fakat Netspeed'in de bayağı iyi olduğunu okudum forumda. En düşük ping değerini ve en iyi download upload değerini nereden alırım? Sizin bir öneriniz var mı? Ne dersiniz? (Altyapı sorgulamada TurkNet 50 Mbps veriyor, Netspeed 59 Mbps verebileceğini söylüyor.)

TT ile olan taahhüt sözleşmesi ekim gibi bitecek. ISS değiştirmek istiyoruz. Hangi ISS'ye geçebiliriz? En iyisi hangisidir? Ben TurkNet istiyorum fakat Netspeed'in de bayağı iyi olduğunu okudum forumda. En düşük ping değerini ve en iyi download upload değerini nereden alırım? Sizin bir öneriniz var mı? Ne dersiniz? (altyapı sorgulamada TurkNet 50 Mbps veriyor, Netspeed 59 Mbps verebileceğini söylüyor.)

Netspeed'ya da TurkNet. Netspeed daha mantıklı.

İkiside aynı hız verir türknet bağlatıcaksan yardımcı olurum.

TT ile olan taahhüt sözleşmesi ekim gibi bitecek. ISS değiştirmek istiyoruz. Hangi ISS'ye geçebiliriz? En iyisi hangisidir? Ben TurkNet istiyorum fakat Netspeed'in de bayağı iyi olduğunu okudum forumda. En düşük ping değerini ve en iyi download upload değerini nereden alırım? Sizin bir öneriniz var mı? Ne dersiniz? (Altyapı sorgulamada TurkNet 50 Mbps veriyor, Netspeed 59 Mbps verebileceğini söylüyor.)
Modemden bu ekranı atabilirmisin:
1656773653822.png

Dosya Ekleri

• IMG_20220702_175637.jpg
    IMG_20220702_175637.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 47
Ezbere bir şey söylemek yanlış olur. Hangi ilde oturuyorsunuz? Aynı ilde / ilçede yaşayan başka üye varsa onun bilgi vermesi ile daha sağlıklı bilgi edinilebilir.

İkiside aynı hız verir türknet bağlatıcaksan yardımcı olurum.

Modemden bu ekranı atabilirmisin:Eki Görüntüle 1438785
Hocam modemin arayüz şifresini hatırlamıyorum kusura bakmayın.

Ezbere bir şey söylemek yanlış olur. Hangi ilde oturuyorsunuz? Aynı ilde / ilçede yaşayan başka üye varsa onun bilgi vermesi ile daha sağlıklı bilgi edinilebilir.

Eskişehir deyim hocam. Tepebaşında

Yeni konular

Geri
Yukarı