IJ3urakPasaI

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom'a defalarca düşük hız şikayeti verdim. Hepsinde de ankastre veya iç tesisat arızası dediler. Adamı yakaladım sıkıntı net olarak ne dedim bana iç tesisatını yenile dedi. Tamam dedim Cat6 kablomu ankastreden daireme kadar döşedim, ekip geldi uçları ankastreye çaktı. Eski değerlere göre gözle görülür artış oldu. Ancak paketim 16Mbps 200GB AKN isimli paket yani hızımın yaklaşık 7-12 Mbps olması gerektiğini düşünüyorum.

Kablo yenilemeden önceki hızım 500 Kbps idi.(AKN'siz) Yenileyince 1,750 Mbps hız almaya başladım. (AKN'siz). Değerlerim aşağıdaki gibidir ayrıca görsel olarak da paylaştım. Sizden ricam sıkıntının modemimde mi yoksa hattımda mı olduğuna yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkür ederim.
  • DSL Hızı(Kb/s):15553799
  • Ulaşılabilir Hız(Kb/s):206841071
  • SNR Sınırı (dB):14.115.6
  • Hat Zayıflaması(dB):9.05.3
  • Güç (dB):19.212.4
net.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız testiniz olması gerektiği gibi görünüyor, sizin beklentinizin olduğu rakam nedir ?

1,750 Mbps olarak yazdığınız değeri yanlış yazıyorsunuz ama sizin hesabınıza göre o değeri 8 ile çarparsanız paket hızınızı hesaplamış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı