Türk Telekom hatta Turkcell'den fatura mesajı geldi

mwmi

Hectopat
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel i5-10300H (8 CPU) 4.5GHz
Ekran Kartı: GEFORCE GTX 1650Ti
Ram: 16GB 2933MHz
Meslek
Öğrenci
Turkcell hattım bulunmuyor. Türk Telekomluyum ama Turkcell'den bana resimdeki gibi fatura bilgisi mesajı geldi. Yardımlarınız için teşekkürler.

20211220_102924.jpg

E-Devlet'ten sana ait hatları sorgula.
Senin görünüyorsa hemen iptal ettir haberim olmadan açıldı diye. Senin değilse umursama, Turkcell'i arayıp düzeltebilirsin belki birisi yanlış iletişim adresi vermiştir.

e-Devlet'ten sana ait hatları sorgula.
Senin görünüyorsa hemen iptal ettir haberim olmadan açıldı diye. Senin değilse umursama, Turkcell'i arayıp düzeltebilirsin belki birisi yanlış iletişim adresi vermiştir.

Sorguladım şu anlık temiz gözüküyor.

Numara taşıma yaptınız mı?

Numara taşıma işlemi yapmadık. Numara annemin üzerine. Sorgulama yaptığımda benim ve annemin numarası dışında bir numara çıkmıyor.

Size gelen mesajdaki 53XXXX numarasını alan kişi veya bayide o işlemi yapan kişi sisteme irtibat numarası olarak girilmesi gereken numarayı yanlış girmiş olabilir, sizin numaranız sistemde irtibat numarası olarak gözüktüğü için de borç bilgisi vb. mesajlar bilgi amaçlı sizin numaranıza da gelir. Ama bu bahsettiğim yanlışlığın hem Turkcell hem de Telekom'da yapılmış olması bayağı düşük bir ihtimal.

Eğer ki verdiğim örnekteki gibiyse mesajdaki numarayı arayıp durumu anlatıp, kendisinden Turkcell ile irtibata geçip irtibat numarasını güncellemesini isteyebilirsiniz veya siz kendi hattınızdan Turkcell'i arayıp durumu anlatıp şikayet kaydı oluşturup çözüme kavuşturmalarını isteyebilirsiniz.

Geri
Yukarı