Türk Telekom hatta ulaşılamıyor

Cavidov

Centipat
Daha fazla  
Selam, sabahtan beri beni arayan kimse telefonuma ulaşamıyor, bazılarında numara kullanılmamaktadır diyor, bazılarında ulaşılamıyor, bazılarında çalmadan direkt kapanıyor, hattım Türk Telekom. Sorun nedir ve çözümü nedir acaba?

Müşteri Hizmetlerini aramayı denedin mi ?
Belki sistemsel çalışması vardır belki de telefonunla ilgili sorun vardır.

Aradım müşteri hizmetlerini, internette de yazan ve daha önce yaptığım bir kaç yöntemi denettirdiler, yarın hattımı değişmeye gideceğim başka çözüm bulamadım.

Arkadaşlar 1-2 saat dün düzeldi, yine eski haline döndü bu sefer insanlar aradığında bu numara kullanmamaktadır hatası aldıklarını söylüyorlar, Türk Telekom yardımcı olmuyor ne yapacağım?

Son düzenleme:
Aradım müşteri hizmetlerini, internette de yazan ve daha önce yaptığım birkaç yöntemi denettirdiler, yarın hattımı değişmeye gideceğim başka çözüm bulamadım.

Arkadaşlar 1-2 saat dün düzeldi, yine eski haline döndü bu sefer insanlar aradığında bu numara kullanmamaktadır hatası aldıklarını söylüyorlar, Türk Telekom yardımcı olmuyor ne yapacağım?

Hat değiştir.
En basit çözümü...
Hatta öyle bir değiştir ki, seni kaybetmemek için çözüm bulmak zorunda kalsınlar; kısasa kısas olayı...

Geri
Yukarı