Türk Telekom hattında 300 GB internet paketi görünüyor

Emir DN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, SIM kartı almıştım bize 750 DK 20GB 750SMS hediye olduğunu söylediler eve geldiğimde.
Online işlemler yükletim ve şunu gördüm.
Normal mi bu? Bir yanda 20GB daha var bu arada.

Screenshot_20220717-170515.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Risk alıp 20GB'yi bitirip, "Acaba 300GB mi cidden?" diye deneme yapmak isterseniz deneyin. Eğer 20GB bittiğinde kullanıma devam ediyorsa da çaktırmadan kullanmaya devam edin :) Türk Telekom ve Vodafone'da ara ara böyle buglar olabiliyor. Eğer kullanıma devam ederse(TL bakiyenizin olmadığından emin olun) musluk kapanana kadar kullanın.

TT'de ilk aya ozel böyle bir hediye yok. 75GB paketi var yalnızca satın alınabilecek. Bug var muhtemelen, bence hiç aramasın hocam :) Gerçekten 300GB interneti varsa da ondan olmuş olacak.
Aramazda bu farkedilirse her GB'ın parasını alırlar ama. O yüzden ya yoksayı da düşünmek lazım. Bu uygulamalrın her yerinde gösterilen veriler bilgi amaçlıdır yazıyor. Sözleşmede bile var. O yüzden bu 300 gerçek değil sadece uygulama kaynaklı bir hata ise ayın sonunda fatura gelince "anaaa" diye kalır :D

Aramazda bu farkedilirse her GB'ın parasını alırlar ama. O yüzden ya yoksayı da düşünmek lazım. Bu uygulamalrın her yerinde gösterilen veriler bilgi amaçlıdır yazıyor. Sözleşmede bile var. O yüzden bu 300 gerçek değil sadece uygulama kaynaklı bir hata ise ayın sonunda fatura gelince "anaaa" diye kalır :D
Hat faturasız. Dediğiniz gibi bir durumun gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı