Türk Telekom hiçbir site açılmıyor

bloodyxTR

Centipat
Türkiye veya Türk Telekom, sanırım kullanıcıları kısıtlamada sınırları zorluyor.

Türk Telekom kullanıyorum maalesef.

Hotspot Shield ve protonvpn gibi programların resmi web siteleri hiç açılmıyor.

Ancak telefonum üzerinden bağlandığım zaman açılıyor.

Sizde durumlar nedir?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 74
Bölgenizde yüksek olasılık ile bakım vs vardır. Aynı sorun bu sene içersinden 2 defa başıma geldi belirli sitelere girerken belirli sitelere girmiyordu. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ise her zaman ki gibi sorunu tarayıcı ve bilgisayarda aradılar.

Bende şuan gayet düzgün çalışıyor. Senin sorununu bende yaşamıştım. Hatta Discord'a bile girmiyordu yani. Modemi resetlemeyi denedin mi peki ?

evet denedim düzelmedi malesef. DNS de değiştirdim.
Bölgenizde yüksek olasılık ile bakım vs vardır. Aynı sorun bu sene içersinden 2 defa başıma geldi belirli sitelere girerken belirli sitelere girmiyordu. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ise her zaman ki gibi sorunu tarayıcı ve bilgisayarda aradılar.

Valla bi garip saçmalıklar oluyor bi 15 gündür. Akşam saatlerinde ping sorunu felan da yaşıyorum. Hiç memnun kalmadım fiber olduğu halde.

Eski ADSL'm daha iyiydi başka bi firmadan kullanmama rağmen.

evet denedim düzelmedi malesef. DNS de değiştirdim.

Valla bi garip saçmalıklar oluyor bi 15 gündür. Akşam saatlerinde ping sorunu felan da yaşıyorum. Hiç memnun kalmadım fiber olduğu halde.

Eski ADSL'm daha iyiydi başka bi firmadan kullanmama rağmen.

Ben benim bölgede yaşayan bir kaç arkadaşıma daha sormuştum aynısı bizde de var demişlerdi oradan biliyorum. Başka TTNet kullanan var ise sorun onlarada.

Yeni konular

Geri
Yukarı