Türk Telekom Hipernet Düşük İnternet Hızı

SorrowSong

Hectopat
Daha fazla  
Selam millet. 1 ay önce Türk Telekom'dan Hipernet servisini baglattim. İnternet çok hızlı olmasa da testlerde 8-9 megabyte çıkıyordu. 1 haftadır ise 500 KB hızı zor görüyorum. Neden böyle olmuş olabilir? Siber saldırı var da ben mi mağaradan duymadım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sadece 1 cihaz bağlı olacak şekilde diğer cihazların bağlantısını kesin ve tek tek farklı cihazlarda test edin. Eğer aynı problem devam ediyorsa modem arayüzü üzerinden hat değerlerini paylaşın, modem arayüzüne 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 adresinden erişebilirsiniz.

Adil kullanım kotasını geçmiş olabilirsiniz.

Evet bir ara AKK geçtim ama fatura geldikten ve odendikten sonra resetlenmesi lazım değil mi?

Modeme reset at. Bir de söylendiği gibi AKK dolmuştur. Bunun dışında arkaplanda internete yük bindiren hizmetler çalışıyor olabilir.

Modeme reset attım. AKK dolmuştu ama fatura ödendi. Ama yine yavaş :( Arkada o kadar yavaşlatacak bir hizmette açık değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bir ara AKK geçtim ama fatura geldikten ve odendikten sonra resetlenmesi lazım değil mi?

Modeme reset attım. AKK dolmuştu ama fatura ödendi. Ama yine yavaş :( Arkada o kadar yavaşlatacak bir hizmette açık değil.
Adil kullanım kotası her ayın başında yenilenir. Kasım ayını bekleyin. Eğer yine aynı durum olursa isterseniz tekrar buraya mesaj atın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı