Çözüldü Türk Telekom HiperNet nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Türk Telekom Altyapı Sorgulama yaptığımda sokağımda HiperNet Paketinden faydalanabileceğim yazıyor. İnternetten biraz araştırdığımda fiber falan bir şeyler gördüm ama anlamadım. Nedir bu? Birisi VDSL demiş, birisi fiber. Aydınlatırsanız sevinirim. (Adresimi Millenicom'a girdiğimde fiber paketler öneriyor)
Dipnot: Kontrol ettim şu an halihazırda kullandığım paket de fibermiş ama 1Mbps upload alıyorum.

Çözüm
Bildiğiniz VDSL hocam.

Şöyle bir şey okumuştum, saha dolabına gelene kadar fiber, saha dolabından ise bizim eve gelirken ise bakır kabloyla geliyormuş diyen de var.
HiperNet eğer alt yapın müsait ise sonuna kadar öneriyorum HiperNet 50 Mbps dowloand 8 mbsp upload alıyorum kullanımlarım ayrıca evde 4 kişi aynı anda Wi-Fi bağlı olmasına rağmen ping paket kaybı herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Üstelik 90 TL ödüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 234
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    41,6 KB · Görüntüleme: 194
  • Adsız.png
    Adsız.png
    45,6 KB · Görüntüleme: 160
HiperNet eğer alt yapın müsait ise sonuna kadar öneriyorum HiperNet 50 Mbps dowloand 8 mbsp upload alıyorum kullanımlarım ayrıca evde 4 kişi aynı anda Wi-Fi bağlı olmasına rağmen ping paket kaybı herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Üstelik 90 TL ödüyorum.
Bugün de kıskandık.
internet.PNG

Hangi sağlayıcıyı tercih ettiniz?

Bugün de kıskandık.
Eki Görüntüle 682853
Hangi sağlayıcıyı tercih ettiniz?

Türk Telekom bana göre en uygun ve en stabil hizmeti veren firmadir, ayrıca 19 yıldır müşterileriyim. O yüzden her 2 senedir bir sözleşme yenilerim, 88 senesinden beri Türk Telekom ev telefonu müştersiyim.

hocam yanlış bilmiyorsam o 8mbit upload 1 aylıktı ay sonu bitecek tekrar 3mbit upload olacak pandemi nedeniyle öğrenciler sıkıntı yaşamasın diye 1 aylık yapmışlardı umarım süresiz uzatırlar hiç bir zararı olmadı ttnete kesinti vb. durumlar olmadı hadi hayırlısı

Hocam yanlış bilmiyorsam o 8Mbit upload 1 aylıktı ay sonu bitecek tekrar 3Mbit upload olacak pandemi nedeniyle öğrenciler sıkıntı yaşamasın diye 1 aylık yapmışlardı umarım süresiz uzatırlar hiçbir zararı olmadı TTNET'e kesinti vb. durumlar olmadı hadi hayırlısı.

3 Mbps paketi yok 50 Mbps 4 Mbps veriyorlar normal de 8'e yükselttiler ben mart ayından itibaren onun harici 18 19 yıldır hiçbir sorun yaşamadım TTNET ile.

Geri
Yukarı