Çözüldü Türk Telekom hız sonucu normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda paket değişikliği yaptık. Şu an tarifemiz 100 Mbps'ye kadar limitsiz internet verdiğini söylüyor. Belirli aralıklarla birkaç hız testi yaptım ancak hızım hiçbir zaman 69 mbps'yi geçmiyor. Bu normal mi? Eğer değilse müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildireceğim. Laptobum modeme ethernet kablosuyla bağlı durumda. Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2023-05-29 220608.jpg

Anladım hocam, zaman ayırdığınız ve yardım ettiğiniz için çok teşekkürler. Bir sorum var. Fibere geçmek için bizden ücret talep ediliyor mu? Fibere geçersek fatura tutarımızda bir değişiklik olur mu? Bu konuda bilginiz var mıdır?

Fibere geçince sadece modem kira bedeli ve geçtiginiz paketin tutarı olur. Modem kira bedeli ise 15TL ile 30TL arasında oluyor genelde. Bazı firmalar hiç almıyor. Değişiyor yani bunun dışında bir ücret çıkmaz. Rica ederim.

Fibere geçince sadece modem kira bedeli ve geçtiginiz paketin tutarı olur. Modem kira bedeli ise 15TL ile 30TL arasında oluyor genelde. Bazı firmalar hiç almıyor. Değişiyor yani bunun dışında bir ücret çıkmaz. Rica ederim.
Tamamdır çok sağolun. Yarın gündüz vakti bir arayıp sorayım müşteri temsilcisine altyapımız internette gözüktüğü gibi fiber destekliyor mu diye. Eğer destekliyorsa dediğiniz modem kira bedeli işini sorarım. Çok fazla bir tutar değilse fibere geçme talebimi ileteceğim kendilerine. Bende hafızam beni yanıltmıyorsa fiber kapımızın önüne kadar geldi diye hatırlıyorum. Umarım modem kira bedeli çok yüksek değildir, fiberi hiç deneyimlemedim merak ediyorum.

Geri
Yukarı