Türk Telekom Hız Testi

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Hız testinde neyi baz almalıyız? Türk Telekomun hız testiyle SpeedTest farklı gösteriyor. SpeedTest tede pingim yüksek, hızımın düşük çıktığı olabiliyor.

Dosya Ekleri

• hat değerii.jpg
    hat değerii.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 72
  • 5 ekimm.jpg
    5 ekimm.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 56
  • tt.jpg
    tt.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 62
SpeedTest'i baz alabilirsin. Turk Telekom'un serverında sıkıntı olabilir, pingi yüksek.

Ayrıca fotoğraflarda IP adresin açıkta. Kötü niyetli insanların eline geçerse hoş olmayan şeyler olabilir.
Tamam hocam, sağolun. Düzelttim.
SpeedTest tede gün içinde hızım düşebiliyor, pingim artıyor. Normal mi bu? Servis sağlayıcıları bir şey yapabilir mi?

Tamam hocam, sağolun. Düzelttim.
SpeedTest tede gün içinde hızım düşebiliyor, pingim artıyor. Normal mi bu? Servis sağlayıcıları bir şey yapabilir mi?
Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Gün içinde ben de ping ve hız problemi yaşıyorum.

Bir sıkıntı olabilir sistemlerinde.

Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Gün içinde ben de ping ve hız problemi yaşıyorum.

Bir sıkıntı olabilir sistemlerinde.
Bağlı olduğum santral 80-90 metre uzaklıkta, 2009 da kurulmuş. Belki de santral gücü yetersiz, ondan oluyor yada Vdsl de durumlar böyle.

Eğer internetinize başka kullanıcılar bağlandığında ping sorunu yaşıyorsanız modem arayüzünden ağa bağlananlara ve kendinize gelecek indirme hızını ayarlayarak çözebilirsiniz.

Eğer internetinize başka kullanıcılar bağlandığında ping sorunu yaşıyorsanız modem arayüzünden ağa bağlananlara ve kendinize gelecek indirme hızını ayarlayarak çözebilirsiniz.
Şu anda tek veya 2 kişi bağlanıyoruz. Testleri tekken yapmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı